دوشنبه , ۲۲ مهر ۱۳۹۸

صد درصد حق با برانکو است/ از طرف باشگاه عذرخواهی می‌کنم

به گزارش “ورزش تایمز”، علی انصاریان درباره جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس گفت: متأسفانه خبر جدایی برانکو خبر خوب بردهای تیم ملی والیبال را تلخ کرد و باعث آزار دوستان شد. البته من نباید در این ارتباط جوابگو باشم.

پیشکسوت پرسپولیس تاکید کرد: نمی دانم چرا وقتی شرایط بد می‌شود مسئولان جوابگو نیستند و همه فرار می‌کنند و تقصیر را گردن یکدیگر می‌اندازند. وقتی سیاست وارد فوتبال شد همه چیز خراب شد. آقای عرب، خلیلی و دیگر مسئولان باید جواب بدهند.

انصاریان در خصوص جدایی برانکو به خاطر مشکلات مالی یادآور شد: نمی‌شود سر خودمان کلاه بگذاریم. نمی دانم با این تحریم‌ها استقلال هم چطور می‌خواهد پول مربی اش را بدهد.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا حق با برانکو ایوانکوویچ است؟ به رادیو تهران گفت: صد درصد حق با برانکو است. او چقدر باید بماند؟ تماشاگران برانکو را دوست دارند. قبلاً هم اعلام کرده بودم شاید محبوبتر شدن برانکو کار را برای خیلی‌ها سخت کند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه برانکو بعد از عید فطر با الاهلی به توافق رسیده بود، تصریح کرد: همه چیز دو طرفه است. در قرارداد برانکو یک مبلغ را ذکر کرده اند که در این تاریخ پولش را می‌دهند. وقتی آن قرارداد عملی نمی‌شود طرف مقابل می‌گوید حتماً مشکلی هست و نمی خواهند بمانم. بعد از آن تازه یادمان می‌افتد پول جور کنیم.

انصاریان با بیان اینکه ایرانی ها آدم های خوش استقبال و بد بدرقه ای هستند، گفت: به عنوان یک ایرانی می گویم از برخورد با وینفرد شفر دو روز سردرد گرفتم. او را حتی به باشگاه راه ندادند. این آدم میهمان ما بود.

وی در پایان گفت: از طرف باشگاه پرسپولیس از هواداران عذرخواهی می‌کنم که نتوانستند برانکو را نگه دارند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *