جمعه , ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

شکایت مربی پیشین استقلال تهران مردود شد

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آرای جدید کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان صادر شد که به شرح زیر است:

* در پرونده شکایت آرتا منهاجی از باشگاه بادران تهران، این باشگاه به پرداخت ۶۵۰ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۳ میلیون و ۱۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* با توجه به شکایت رضا معقولی از باشگاه رایکا بابل، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۶ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم گردید.

* در پی شکایت علی جراحکار از باشگاه شهرداری تبریز، کمیته وضعیت دعوی خواهان را با توجه به تقاضای خواهان و شرح مندرج در ملاحظات مردود اعلام کرد.

* در پرونده شکایت حسین قره باغی از باشگاه نود ارومیه، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۵۷۵ میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد. همچنین در خصوص هزینه دادرسی با توجه به عدم مطالبه توسط خواهان کمیته با تکلیفی مواجه نمی باشد.

* براساس رای صادر شده در پرونده شکایت سعید آهنی از باشگاه پارس جنوبی، کمیته وضعیت این دادخواست را به دلیل عدم رفع نقص در مهلت معین مردود اعلام کرد.

* با توجه به شکایت پیمان صاحب جمعی از باشگاه استقلال تهران، کمیته وضعیت پس از بررسی پرونده این دادخواست را به دلیل عدم رفع نقص در مهلت معین مردود اعلام کرد.

آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *