سه شنبه , ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

شکایت باشگاه قشقایی از استقلال تهران رد شد

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به شکایت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان از باشگاه پیکان در خصوص مطالبه حق آموزش امیرحسین کریمی دخرآبادی، کمیته وضعیت خواسته باشگاه سپاهان در محکومیت باشگاه پیکان را محمول بر صحت ندانسته و خواسته خواهان را رد کرده که این رای ظرف مدت ۷ روز قابل تجدید نظرخواهی در کمیته استیناف است.

* در پی شکایت ابراهیم فلاح مرکیه از باشگاه شهید قندی یزد (استقلال رامشیر سابق) ، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲۸۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال هزینه دادرسی محکوم شد.

* براساس رای صادره شد در پرونده شکایت باشگاه قشقایی شیراز از باشگاه استقلال تهران در خصوص حق آموزش آقای سیدحسین حسینی، کمیته وضعیت این دادخواست را به دلیل عدم رفع نقص در مهلت معین مردود دانسته است.

* در پرونده شکایت حیدرعلی احمدزاده از باشگاه شهرداری ماهشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱۱۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته محکوم شد.

* با توجه به شکایت علی خسرونژاد از باشگاه سرخپوشان پاکدشت، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و پنجاه میلیون ریال بابت اصل خواسته و ۲۱ میلیون ریال، هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* در پی شکایت حسین گوهری از باشگاه شهرداری بندرعباس، با توجه به دریافت مطالبات خواهان کمیته وضعیت قرار رد دعوی را صادر کرد.

* در پرونده شکایت حامد کریمی از باشگاه آلومینیوم اراک، کمیته وضعیت این دادخواست را به دلیل عدم رفع نقص در مهلت معین مردود اعلام کرد.

کلیه آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *