جمعه , ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

شروع لیگ اتفاق خوبی است/استقلال و چند تیم دیگر شانس قهرمانی دارند

محمد نوری در گفتگو با “ورزش تایمز” در خصوص از سرگیری دوباره لیگ برتر اظهار داشت: این را می‌شود به فال نیک گرفت و گفت در مجموع شروع دوباره فوتبال اتفاق خوبی است که برای کشور می‌افتد.

وی اضافه کرد: از سرگیری دوباره فوتبال این نوید را می‌دهد که شرایط کشور کم کم به سمت عادی شدن پیش می‌رود و می‌توان امیدوار بود که چرخ‌های اقتصادی دوباره به حرکت در خواهد آمد.

پیشکسوت آبی پوشان تاکید کرد: البته امیدوارم پروتکل‌های بهداشتی کاملاً رعایت شوند تا از این بابت مشکلی برای هیچ بازیکن، مربی و یا دیگر عوامل برگزاری مسابقات پیش نیاید.

نوری در ادامه تصریح کرد: پرسپولیس فاصله خوبی در صدر جدول برای خود ایجاد کرده اما این به منزله اتمام کار آنها برای قهرمانی نیست. پرسپولیس یکی از تیم‌هایی است که شانس قهرمانی دارد و به جز آن دیگر تیمهایی مثل استقلال، تراکتور و سپاهان هم شانس خوبی برای قهرمانی در این مسابقات دارند.

وی افزود: دو نکته است که روی تعیین قهرمان تاثیر گذار است. اول اینکه در نیم فصل دوم بازی با تیم‌های پایین جدولی به مراتب دشوار تر از تیم‌هایی است که در کورس قهرمانی و سهمیه قرار دارند و پرسپولیس تعداد قابل ملاحظه‌ای بازی با تیم‌های پایین جدولی دارد که برای بقا می‌جنگند. دوم بی تماشاگر بودن این مسابقات است که باعث می‌شود تا حد قابل توجهی از قوای تیمی مثل پرسپولیس بدون حمایت هوادارانش کاسته شود و این دو عامل شانس مدعیان دیگر قهرمانی را افزایش خواهد داد.

مدافع پیشین استقلال در ادامه گفت: از یاد نبرید که استقلال یک دیدار معوقه با فولاد دارد که پیروزی در این بازی می‌تواند فاصله آبی پوشان را با صدر جدول کاهش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *