دوشنبه , ۲۳ تیر ۱۳۹۹

شرمنده هواداران شدیم/ ۲ بازیکن ما ۳ میلیارد تومان هزینه داشتند

به گزارش “ورزش تایمز”، مهدی تارتار شامگاه جمعه پس از تساوی تیمش در برابر نساجی مازندران در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: این بازی دو نیمه کاملاً متفاوت داشت. در نیمه اول ما بسیار خوب بودیم ولی در نیمه دوم، حریف با تعویض‌هایش بسیار خطرناک شد.

وی افزود: به نظر من تساوی در این بازی عادلانه بود هر چند ما شرمنده هواداران خوب خود شدیم که از دقیقه اول ما را تشویق کردند ولی امیدوارم در بازی‌های آینده دل آنها را شاد کنیم.

تارتار تصریح کرد: ما برای هر پست دو بازیکن خوب داریم و برای نمونه امروز سوشا مکانی که در بازی‌های قبلی بسیار خوب ظاهر شده بود را ذخیره گذاشتیم و به حبیب فر عباسی جوان میدان دادیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد انتقاد صورت گرفته از سوی یک خبرنگار که گفت، نفت از همان لیگ برتر ضعیف بوده است، بیان کرد: نظر شما محترم است ولی ما از ابتدای فصل یک هدف‌گذاری کرده بودیم که اکنون از آن هدف‌گذاری پیش هستیم. هدف ما این است که تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم ولی باید قبول کنید برخی تیم‌های بسته بازی می‌کنند و کار را سخت می‌کنند.

تارتار تصریح کرد: ما برای این بازی با برنامه بودیم. اگر قرار باشد ما به زیر توپ بزنیم هوادار ناراحت می‌شود چون اینجا خوزستان است و آنها انتظار فوتبال دارند.

وی گفت: ما آخرین تیمی بودیم که امسال وارد بازار نقل و انتقالات شدیم و وقتی وارد شدیم، بازار تقریباً خالی شده بود؛ مثلاً پریرا با آن همه هزینه از سوی فولاد جذب می‌شود ولی این فصل فقط یک گل زده است. قیمت مهاجمان در لیگ برتر ما همیشه بالا است و تیم ما امکان هزینه کردن زیاد ندارد. دو بازیکن ما به پدیده رفتند که سه میلیارد تومان هزینه داشتند.

تارتار بیان کرد: با همه این مشکلات ما در ۱۲ بازی که این فصل در لیگ برتر و جام حذفی داشته‌ایم باختی را تجربه نکرده‌ایم و نفت شخصیتش بر اساس نباختن شکل گرفته است. یادمان نرود که سال قبل همه دنبال سه امتیاز از نفت بودند ولی امسال شکست دادن ما برای همه سخت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *