شنبه , ۳ فروردین ۱۳۹۸

شایعات علیه نساجی مهندسی شده بود/ ورزشگاه وطنی باید بازسازی شود

شایعات علیه نساجی مهندسی شده بود/ ورزشگاه وطنی باید بازسازی شود

به گزارش “ورزش تایمز”، صعود نساجی قائمشهر از لیگ یک به لیگ برتر از جمله اتفاقات خوبی بود که در این فصل از رقابتهای لیگ یک شاهد آن بودیم و تیم پر هوادار نساجی موفق شد با جواد نکونام برای اولین بار لیگ برتری شد. بعد از آن شایعاتی در خصوص نقش داشتن مسائل پشت پرده‌ای در صعود نساجی سر زبانها افتاد. به منظور روشن سازی در این خصوص و آگاهی از آخرین شرایط تیم نساجی با مدیرعامل این باشگاه گفتگویی داشتیم. 

علی امیری در گفتگو با “ورزش تایمز” با رد صریح این اتهامات اظهار داشت: این شایعات مهندسی شده علیه نساجی راه افتاد و برخی از رسانه‌ها و سایتها هم وارد این بازی شدند تا با نشر این اکاذیب روی ذهن تصمیم سازان فوتبال تاثیر بگذارند. ما این موارد را واکاوی کردیم و رسما از دو سایت که محور این شایعه پراکنی ها بودند شکایت کردیم.

وی افزود: هیچ اتفاقی برای نساجی نخواهد افتاد و ما فصل خوبی را در لیگ برتر پیش رو داریم.

امیری در خصوص قرارداد جواد نکونام با این تیم بیان داشت: قراردادی که از نیمه راه فصل گذشته با نکونام بستیم یک و نیم ساله بود. به این ترتیب نکونام طبیعتا تا پایان این فصل هم با ما قرارداد دارد. ما به منظور محکم کاری نشستی هم با او داشتیم تا این قرارداد محکم تر شود. مهدی هاشمی نسب هم مثل فصل گذشته بعنوان دستیار نکونام در باشگاه نساجی حضور خواهد داشت و ما امیدواریم که نکونام در لیگ برتر هم عملکردی مثبت و قابل اعتنا داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه نساجی در خصوص ورزشگاه شهید وطنی و شراط میزبانی این تیم در لیگ برتر از تیم های لیگ برتری بیان داشت: ورزشگاه شهید وطنی نیاز به یکسری بازسازی‌ها دارد که در حال انجام است. امیدواریم که این ورزشگاه بتواند در لیگ برتر میزبان خوبی برای بازی‌های خانگی نساجی باشد. در خصوص میزبانی هم باید بگویم که مشکلی نداریم و در قائمشهر و اطراف آن هتل‌های خوبی هستند که می‌توانند به خوبی از بهترین تیم‌های لیگ برتری در مدت اقامتشان در این استان میزبانی و پذیرایی کنند. تیم‌های لیگ برتری نگرانی بابت سفر به قائمشهر نداشته باشند.

امیری در خصوص نقل و انتقالات این باشگاه بیان داشت: نقل و انتقالات را با اهداف از پیش تعیین شده باشگاه پیش می‌بریم. تاکنون با چند بازیکن مطرح مذاکره کردیم که البته هنوز قراردادشان را به صورت رسمی منعقد نکردیم. اما هدف ما این است که نسبت به بضاعتی که داریم بهترین تصمیم ها را گرفته و بهترین بازیکنان را جذب کنیم. چون دوست نداریم نساجی میهمان یک ساله لیگ برتر باشد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *