شنبه , ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

شاید بازی‌های لیگ برتر برای دوستان مهمتر از تیم ملی ایران بود!

به گزارش “ورزش تایمز”، کریم انصاریفرد در حاشیه تمرین عصر امروز شنبه تیم ملی که در مجموعه ورزشی کیش برگزار شد ضمن بیان این مطلب افزود: شرایط اردوی کیش خیلی خوب است. از روزی که به اینجا آمده ایم تمرینات خیلی خوبی را برگزار کردیم. همه شرایط فراهم است و در آرامش کامل تمرین کرده ایم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

وی در مورد چهار بازی حساس تیم ملی در مقدماتی جام جهانی گفت: همه می دانند که شرایط تیم ملی پیچیده شده است اما قول می دهم بازیکنان تمام تلاششان را بکنند که به مرحله بعدی صعود کنند.

انصاریفرد خاطرنشان کرد: اگر بازیها شروع شود قطعا تیم ملی جایگاهش را پس خواهد گرفت و با حمایت هواداران از این مرحله هم عبور می کنیم و برای مرحله بعدی آماده خواهیم شد.

مهاجم تیم ملی در مورد همدلی که بین بازیکنان وجود دارد گفت: این اتفاق چند سالی است که رخ داده و تیم ملی همیشه همدل و متحد بوده است. این بار هم بازیکنان یک تیم واقعی شده اند تا بتوانیم از این مرحله عبور کنیم.

انصاریفرد در مورد گلایه های مهدی طارمی از شرایط تیم ملی نیز گفت: مهدی آنقدر بازیکن حرفه ای هست که اگر حرفی زده روی اصول بوده. اگر بازی دوستانه انجام می دادیم بهتر بود اما ظاهرا برای دوستان بازیهای لیگ برتر مهمتر بود. با این حال ما احترام می گذاریم و سعی می کنیم با تمام توان به میدان برویم. امیدوارم از این مرحله سخت عبور کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *