یکشنبه , ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

شاهین رختکن ندارد/ امتیازات بازی‌های خانگی را می‌خواهیم

به گزارش “ورزش تایمز”، عبدالله ویسی عصر جمعه در نشست خبری پیش از مسابقه تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و سپاهان اصفهان اظهار داشت: مقابل سپاهان بازی بسیار سختی داریم و نمی‌توان گفت چه تیمی برنده است.

وی اضافه کرد: هر دو تیم در بازی نخست تلاش دارند که گام محکمی بردارند و هر سه امتیاز را بگیرند و امیدواریم با حمایت تماشاگران و با تلاش بازیکنان سه امتیاز بازی را برداریم و در خانه نگه داریم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با اشاره به اعتبار و نام سپاهان اصفهان بیان کرد: سپاهان تیمی دوست‌داشتنی است و من در این تیم حضور داشته‌ام ولی اکنون در شاهین هستیم و همه تلاش خودم را برای پیروزی مقابل حریفان به کار خواهم گرفت.

وی افزود: تلاش می‌کنیم آنقدر خوب بازی کنیم تا فوتبال کشور به احترام شاهین بایستد و شایستگی‌های فوتبال استان بوشهر را ثابت کنیم.

ویسی در مورد هدف‌گذاری شاهین بوشهر در لیگ برتر خاطرنشان کرد: ماندن در لیگ برتر راحت است ولی سخت‌کوشی و تلاش فراوانی نیاز دارد. با این انگیزه که من در بازیکنان می‌بینم و مردم هم انگیزه بالایی دارند به اهداف خود می‌رسیم.

وی گفت: با این حمایت که در بین مردم می‌بینیم تیم ما می‌تواند در بالای جدول باشد. نباید فقط به ماندگاری در لیگ برتر بسنده کنیم و نام تیم ما بالاتر از این است که فقط به فکر حفظ تیم باشیم. هیچ‌قولی نمی‌دهیم ولی تلاش می‌کنیم که بهترین نتیجه را بگیریم. 

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با بیان اینکه باید امکانات خوبی برای شاهین در بوشهر فراهم شود، تصریح کرد: امکانات ما ضعیف است، بازیکنان هنوز زیر درخت‌ها لخت می‌شوند و رختکن نداریم و برخی تیم‌ها با هواپیمای اختصاصی می‌آیند. تیم به امکانات نیاز دارند. این امکانات می‌ماند.

وی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا همه امتیازات بازی‌های خانگی را بگیریم، ادامه داد: در نقل و انتقالات به ۹۰ درصد چیزی که می‌خواستیم رسیدیم. 

ویسی در مورد جذب بازیکنان خارجی نیز بیان کرد: بودجه خرید بازیکن خارجی از ایجنت‌ها را نداشتیم و در دو سه سفری که در گرجستان داشتیم بازیکنانی جذب کردیم که به درد تیم ما بخورند و دو بازیکن با کمتر از ۷۰ هزار دلار جذب کردیم که می‌توانند به ما کمک کنند.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر تصریح کرد: قیمت بازیکن ارزش فنی بازیکن را نشان نمی‌دهد و ارزش فنی در زمین مشخص می‌شود.

وی در مورد دانیال ماهینی نیز بیان کرد: دانیال از بازیکنان بسیار خوبی است که من او را به استقلال خوزستان بردم. خدمتش تمام شده است و جای خالی برای او نگه داشته‌ایم و پس از تسویه به تیم ما اضافه می‌شود.

ویسی ادامه داد: بوشهری‌ها فرهنگی غنی دارند و فرهنگ خود را به همه نشان دهند و به تیم‌های مهمان احترام بگذارند و فقط تیم خود را تشویق کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *