یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۸

شاهد دو نیمه کاملا متفاوت بودیم/ شانس برد برابر استقلال را داریم

به گزارش “ورزش تایمز”، محسن نصر در کنفرانس خبری بعد از بازی با نساجی مازندران با بیان اینکه بازی دارای دو نیمه متفاوت بود، اظهار کرد: در دو مرحله توپ بازیکنان سپیدرود از روی خط دروازه نساجی دفع شد.

وی تصریح کرد: پیش‌بینی کرده بودیم هر تیمی اولین گل را بزند می‌تواند گل‌های بیشتری را به ثمر برساند و چنین شرایطی برای نساجی پیش آمد.

نصر در ادامه با اشاره به زمان ورود کادر فنی فعلی به تیم سپیدرود رشت، تاکید کرد: سپیدرود بعد از ورود کادر فنی فعلی تیم جنگنده تری است و خیلی از موارد مورد نظر را توانسته‌ایم ارتقا دهیم.

مربی سپیدرود به پرداخت پاداش به بازیکنان قبل از بازی نساجی نیز اشاره و بیان کرد: بسیار خوب بود که قبل از بازی توسط مدیریت باشگاه و کمک‌های استانی پولی هر چند ناچیز به بازیکنان پرداخت شد و امیدواریم قبل از بازی استقلال نیز این اقدام صورت گیرد و انگیزه به بازیکنان تزریق شود.

وی افزود: بازی‌های بیرون از خانه و داخل از خانه بسیار متفاوت است و زمان حضور کادر فنی فعلی، تیم سپیدرود هیچ بازی بیرون از خانه را نباخته است.

نصر با اشاره به بازی هفته آینده برابر استقلال تهران، گفت: ما در این بازی امید کامل داریم و معتقدیم می‌توانیم استقلال را شکست دهیم بازیکنان نیز در این بازی انگیزه‌های درونی دارند و علاوه بر آن شانس نیز شاید با ما یار باشد.

وی در مورد مشکلات دفاعی این تیم نیز اظهار کرد: دفاع تیمی و دفاع فردی دو مقوله متفاوت است در بازی‌های بیرون از خانه با توجه به اینکه منسجم بازی می‌کنیم اشتباهات فردی کمتری انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *