شنبه , ۲ مرداد ۱۴۰۰

سید حسین حسینی بعد از ۵۲۵ دقیقه گل خورد

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال استقلال که چند هفته‌ای است نتایج خوبی می‌گیرد، شب گذشته و در چارچوب هفته بیست و ششم رقابتهای لیگ برتر توانست تراکتور تبریز را در ورزشگاه آزادی با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد. استقلال در حالی در این دیدار گل خورد که ۹۰ دقیقه بازی به اتمام رسیده بود و این دیدار در سومین دقیقه از وقت‌های تلف شده قرار داشت.

گلی که آبی پوشان در دقیقه ۳+۹۰ دریافت کردند، باعث شد تا روند کلین شیت های سید حسین حسینی در این تیم قطع شود. حسینی در ۴ دیدار اخیر تیمش درخشش خیره کننده‌ای داشت و توانسته بود ۴ کلین شیت پیاپی ثبت کند که گل دقیقه ۹۳ دیشب نوار این کلین شیت ها را قطع کرد.

آخرین باری که حسینی قبل از دیدار با تراکتور گل خورده بود، هفته پانزدهم و دیدار مقابل مس رفسنجان بود که در دقیقه ۱۵ آن بازی دروازه وی باز شد. با احتساب ۷۵ دقیقه آن بازی و ۵ وقت ۹۰ دقیقه‌ای، سنگربان آبی پوشان ۵۲۵ دقیقه دروازه‌اش را بسته نگه داشته بود که این روند در دقیقه ۹۳ دیدار مقابل تراکتور قطع شد.

دیدار آبی پوشان و تراکتور پنجمین حضور پی در پی حسینی در ترکیب ثابت و طولانی‌ترین میزان حضور وی در هفته‌های متمادی در این فصل بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *