سه شنبه , ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

سپاهان امروز به قلعه‌نویی جواب مثبت داد

به گزارش “ورزش تایمز”، میگوئل تکسیرا در نشست خبری پس از پیروزی سپاهان مقابل پارس جنوبی جم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همانطور که قبلاً گفته بودم امروز بازی سختی را پیش‌رو داشتیم و می‌دانستیم نباید پشت دفاع خود را فضای خالی بگذاریم. تیم پارس خوب سازماندهی شده بود و از کناره‌ها خوب حمله می‌کرد و می‌دانستیم که از نظر دفاعی باید خیلی خوب تمرکز داشته باشیم.

وی ادامه داد: سعی کردیم در دورانی که صاحب توپ بودیم در وسط زمین تهاجمی باشیم و از کناره‌ها حمله کنیم که بتوانیم از ارسال‌ها و مهاجمان خود استفاده کنیم و توانستیم در دقایق پایانی نیمه نخست به گل برسیم.

مربی تیم سپاهان تصریح کرد: در نیمه دوم با تغییراتی که در تیم پارس به وجود آمد و تعویض‌های این تیم، بازیکنان فیزیکی با بازی مستقیم وارد زمین شدند و ما توانستیم از جلو پرس کرده و بازی را تحت کنترل بگیریم اما با این حال، امروز بازی خوبی انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: ما می‌دانستیم که بازیکنان ما در این بازی می‌خواستند که جواب مثبتی به تیم و مربی خود بدهند و به دنبال آن بودیم که امروز به پیروزی برسیم و به نظرم این پیروزی حق تیم ما بود.

تکسیرا با اشاره به حضور ۱۲ هزار هوادار در ورزشگاه نقش‌جهان گفت: ابتدا از هوادارانی که در ورزشگاه آمده بودند، تشکر می‌کنم اما سکوهای خالی ورزشگاه نقش‌جهان بدجوری توی ذوق می‌زند و امیدوارم ۴۰ هزار هوادار در ورزشگاه نقش‌جهان حضور داشته باشد زیرا لیاقت تیم ما این است که هواداران بیشتری در این زمینه حضور داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: ما تا پایان می‌جنگیم و سعی می‌کنیم هدف خود را بازی به بازی انجام داده و به آن برسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *