سه شنبه , ۱۹ آذر ۱۳۹۸

سه بازی قبل از دربی از همه چیز مهمتر است

به گزارش “ورزش تایمز”، گابریل کالدرون قبل از آغاز تمرینی عصر امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران حاضر شد تا درباره شرایط پرسپولیس گفت: در ابتدا می خواهم روز خبرنگار را به شما تبریک بگویم و بیان کنم با شروع لیگ، سه بازی مهم و سخت داریم  که پس از آن باید دربی را برگزار کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: آماده هستیم می دانیم که خیلی زود دربی را در پیش داریم. البته باید بگویم هر بازی سختی خاص خودش را دارد.

وی با تایید خبر “ورزش تایمز” مبنی بر حضور بامداد سه شنبه جونیور جوان ۲۴ ساله برزیلی در تهران برای عهد قرارداد با باشگاه پرسپولیس برای فصل آینده لیگ برتر تاکید کرد: او همان بازیکنی است که ما می خواهیم. جونیور بازیکنی جوان با آینده ای روشن است. او در برزیل بازی کرد و سپس راهی فوتبال اروپا شد اما در آنجا چندان فرصت بازی کردن پیدا نکرد.

کالدرون افزود: ضمن اینکه ما بر اساس بودجه ای که در اختیار داشتیم بازیکن خریدیم. اطمینان هم داشته باشیم که جونیور بازیکن قابل قبولی است و کیفیت بالایی دارد. با آن پولی که هم ما داشتیم سخت می شد بازیکن نامدار جذب کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره تاخیر در جذب بازیکن خارجی برای خط حمله پرسپولیس تاکید کرد:  به هر حال من بازیکنانم را برای باشگاه مشخص کرده بودم. از آنها خواستم وارد مذاکره شوند. حالا هم قرار است جونیور به ایران بیاید و دو روز بعد از آن هم با باشگاه قرارداد ببندم. قبل تر ها هم بازیکنی از کشور مالی آمد که نتوانست در تست های پزشکی موفق شود. این موضوع باعث بوجود آمدن تاخیر شد و شاید بخت با ما یار نبود.

کالدرون در رابطه با اینکه آیا بابت عدم دریافت مطالبات خود از مسئولان باشگاه ناراحت است یا نه، خاطرنشان کرد: این طور نیست. یک ماه است به ایران آمده ام و طلبی از باشگاه پرسپولیس ندارم. تنها بحث بین من و باشگاه بر سر بازیکن خارجی بود که آن هم انجام شد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان راجع به اینکه از باشگاه خواسته بود ۱۰۰ هزار دلار بیشتر بابت جذب مهاجم خرج کنند، تصریح کرد: از این چیزی که می گویید هیچ اطلاعی ندارم. بازیکنانی که جذب کرده ایم را خودم انتخاب کرده ام و راضی ام. من حتی در مورد جونیور با علیپور و هافبک های تیم صحبت کرده ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *