سه شنبه , ۶ آبان ۱۳۹۹

سنگ سفیدی: دیدارهای دوستانه قبل از جام ملت‌ها مثمر ثمر است

به گزارش “ورزش تایمز”، محمدرضا سنگ سیفدی پس از پیروزی تیم ملی فوتسال ایران برابر ازبکستان در دو بازی تدارکاتی گفت: بعد از یک سال وقفه و نداشتن بازی بین المللی به دلیل شیوع ویروس کرونا، بالاخره تمرینات و بازیهای دوستانه استارت خورد که بدون شک برگزاری این نوع مسابقات، به روند رشد و موفقیت تیم کمک بسزایی می کند.

وی در ادامه باین کرد: برگزاری مسابقات دوستانه و تدارکاتی قبل از شروع جام ملتها ها به ما کمک بسزایی می کند تا به هماهنگی لازم برسیم. حضور در جام ملتها بدون بازی تدارکاتی بسیار سخت است.

سنگ سفیدی ادامه داد: برگزاری این بازی نیاز بود چرا که کادر فنی پس از مدتها بازیکنان را ارزیابی کرد و پی به نقاط ضعف و قوت تیم برد.

وی افزود: در بازی اول دو تیم بعد از چند وقت به میدان آمدند و در واقع  در مسابقه اول آنطور که باید از بازی فوتسال لذت نبردیم و شاهد نمایش فوتسال حرفه ای نبودیم. اما در بازی دوم، دو تیم هماهنگ تر شدند و رقابت پایاپایی را شاهد بودیم. ما از تجربیاتمان استفاده کردیم و توانستیم پیروز میدان شویم.

سنگ سفیدی در پایان گفت: در مسابقه دوم، در ظرف یک دقیقه ۲ گل خوردیم و با درایت و تجربه کادر فنی، توانستیم به بازی برگردیم و گل های خورده را جبران کنیم و در نهایت پیروز میدان شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *