جمعه , ۹ خرداد ۱۳۹۹

سلامتی فوتبالیست‌ها تامین شود شروع مسابقات مشکلی ندارد

اکبر کارگرجم در گفتگو با “ورزش تایمز”، اظهار داشت: شروع لیگ اتفاق خوبی است و امیدوارم همانطور که با انگیزه همه ارگان‌ها برای شروع لیگ تصمیم گرفتند، با همان انگیزه برای سلامتی بازیکنان هم امکانات را فراهم کنند تا بازیکنان و مربیان هم با خیالی آسوده وارد این چالش بزرگ شوند.

پیشکسوت آبی پوشان در ادامه بیان داشت: شروع مسابقات آن هم به صورت فشرده بعد از این تعطیلی بلند مدت باید با حساب و کتاب باشد. بازیکنان را به جز ویروس کرونا، مصدومیت‌های سنگین هم تهدید می‌کند و لذا باید تمهیداتی هم برای جلوگیری از افزایش مصدومیت‌ها در نظر گرفت. 

عضو کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال در خصوص این کمیته خاطرنشان ساخت: همه پیشکسوتان برای باشگاه و کمیته پیشکسوتان محترم هستند. اما در عین حال باید گفت تنها کمیته رسمی که از سوی باشگاه به رسمیت شناخته می شود، همین کمیته‌ای است که ریاست آن با علی جباری است و تنها تیم پیشکسوتی که مجاز به استفاده از نام «استقلال» است، تیمی است که از سوی این کمیته روانه مسابقه‌ای می‌شود. 

وی اظهار داشت: متاسفانه یکی از آقایان که سابقه چندان زیادی هم در استقلال ندارد اقدام به تشکیل تیم پیشکسوتی با این نام نموده و این تیم را به مسابقات اعزام می کند. این آقا در خصوص بزرگترهای تیم و پیشکسوتانی که جایگاه آنها مشخص است اظهار نظرهای دور از واقعیت می‌کند. ایشان اخیرا هم از نام من سوء استفاده کرده که باعث ایجاد مشکلاتی برای کمیته پیشکسوتان باشگاه شده است و این در حالی است که من همیشه از حاشیه دوری کردم و همه آنهایی که مرا می شناسند می دانند اهل جنجال و هیاهو نیستم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *