شنبه , ۲ اسفند ۱۳۹۹

سعید آذری: صحبتی برای بازی نکردن در لیگ قهرمانان آسیا نداشتیم


به گزارش “ورزش تایمز”، سعید آذری از خروج از جلسه امروز مدیران چهار باشگاه ایرانی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا در فدراسیون فوتبال درباره این نشست گفت: : محور جلسه درباره صحبت های دبیر کل فوتبال آسیا بود. گویا پس از قرعه کشی، مجددا اعضای کمیته تصمیم گرفته اند، برگزاری مسابقات تمامی دیدارها به صورت رفت و برگشت شود. این نشان می دهد که دبیر کنفدراسیون آسیا خبر دقیقی درباره تصمیمات قبلی نداشته است و چنین صحبت هایی را عنوان کرده است.

وی افزود: آقای کفاشیان از این موضوع دفاع کردند. به احتمال فراوان در اینباره باز هم دیدارها به صورت رفت و برگشت انجام شود. تصمیم خاصی گرفته نمی شود. AfC تصمیم گیرنده اصلی است. عربستان نباید هیچ ابایی از ان موضوع نداشته باشد. مسئولیت برگزاری بازی ها با کمیته مسابقات است. وقتی آنها اعلام می کنند، باید بصورت رفت و برگشت و در خانه خودمان بازی کنیم. طبیعی است AFC هم به این موضوع بپردازد. کنفدراسیون آسیا هم موظف است به خواسته هواداران تیم های ایرانی برای میزبانی از تیم های عربستانی تن بدهد.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اظهار درباره شایعه تهدید بازی نکردن تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بحث تهدید نیست. بحث همفکری بوده است. من در جلسه چنین برداشتی نداشتم. ما تصمیمی که می گیریم  هماهنگ خواهد بود. تصمیمی درباره بازی نکردن و عدم شرکت در لیگ قهرمانان، نگرفتیم. الان وقتش است تا AFC آنها را متقاعد کند. یک هیات بلندپایه عربستانی به مقر AFC رفته اند تا جلوی تصمیم آنها را بگیرند. خوشحال می شویم آنها بیایند. بحث سیاست با ورزش جداست.

آذری خاطرنشان کرد: جلسه امروز ما خوشحال کننده بود چون به این نتیجه رسیدیم نظر کمیته مسابقات، برگزاری بازی ها به صورت رفت و برگشت است. قرار است هفته آینده هم جلسه ای در این ارتباط در فدراسیون برگزار شود. 

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن همچنین از پاسخ به سئوالی درباره ادامه همکاری با امیر قلعه نویی خودداری و فدراسیون را ترک کرد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *