یکشنبه , ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

سردیس اسطوره‌های سپاهان رونمایی شد

به گزارش “ورزش تایمز”، محمدرضا ساکت در آئین رونمایی از سردیس بازیکنان اسبق تیم فوتبال سپاهان، محمود یاوری و محمود حریری که با حضور مدیران شهری و استانی برگزار شد، اظهار داشت: هدف باشگاه سپاهان حمایت و تکریم پیشکسوتان است که این هدف با رونمایی از سردیس اسطوره‌های باشگاه پیگیری می‌شود.

وی افزود: ما باید با تدوین الگوها برای جوانان آنان را به سمت ورزش سوق دهیم و با ارائه الگوهای جدید و تکریم پیشکسوتان این فضا را ایجاد کنیم و در همین راستا امروز (شنبه) پروژه موزه باشگاه سپاهان در ورزشگاه نقش جهان کلید می‌خورد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان اضافه کرد: مقرر است به کمک شرکت فولاد مبارکه مجموعه دهکده المپیک نقش جهان تکمیل شود و این در راستای مسئولیت‌های اجتماعی فولاد مبارکه است.

سپاهان و پرسپولیس دو برادر هستند

همچنین حسین کلانی بازیکن سابق شاهین در این مراسم اظهار داشت: حضور در این جمع افتخار بزرگی برای من است؛ ما شاهینی‌ها همه از یک استاد درس گرفتیم و تابع استاد اصلی خود یعنی استاد اکرامی پایه گذار مکتب شاهین هستیم و همیشه از او یاد می‌کنیم.

وی افزود: وقتی به تاریخ باشگاه شاهین نگاه می‌کنیم مکتب شاهین درس و اخلاق را سر لوحه قرار داد

و تمام شاگردان استاد اکرامی سرآمد مردان و ورزشکاران بوده‌اند و مرحوم حریری و یاوری نیز از جمله شاگردان این استاد بودند و بنده افتخار داشتم برای مدتی کنار محمود یاوری بودم و شاگردی ایشان را کردم.

کلانی خاطر نشان کرد: وظیفه بزرگان باشگاه‌ها است که نگذارند جوانان اتحاد خود را از دست بدهند و آنها را کنار هم بگذارد و همانطور که پرسپولیس و سپاهان برادر هم هستند و هر دو از کتب شاهین هستند و نباید با یک دیگر دشمنی داشته باشند.

سردیس اسطوره‌های سپاهان رونمایی شد

همچنین محمد برزمهری دروازه‌بان سابق تیم سپاهان در این مراسم گفت: افتخارم همیشه این بود که بگویم شاگرد محمد حریری هستم و وقتی ۱۵ ساله بودم توسط محمود حریری به باشگاه سپاهان آمدم و امیدوارم یاد این استاد گرامی جاودان باشد.

برزمهری با بغض ادامه داد: نبود یاوری و حریری غم بزرگی برای من گذاشت زیرا این دو اسطوره‌های بزرگ مکتب شاهین و سپاهان بودند و من همیشه زندگی فوتبالی خود را مدیون این دو نفر هستم.

به گزارش مهر، در پایان این مراسم از سردیس محمود یاوری و محمود حریری دو بازیکن سابق سپاهان رونمایی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *