دوشنبه , ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

سخت‌ترین قرعه نصیب تیم ملی ایران شد/ مراکش را نباید دست کم گرفت


به گزارش “ورزش تایمز”، علی دایی که یکی از حاضران در مراسم قرعه کشی جام جهانی بود در مورد قرعه ایران گفت: این سخت ترین قرعه ای است که می توانست نصیب ایران شود. متاسفانه دانمارک کار ایران را سخت کرد و به خاطر اینکه یک تیم اروپایی بود به گروه دیگری رفت و ایران در گروه دوم افتاد.

دایی با تمجید از برگزاری این مراسم توسط مسئولان فیفا و روسیه گفت: مراسم خوبی برگزار شد و راس ساعت شش آغاز شد و ساعت هفت هم تمام شد. این مراسم را بارها تمرین کرده بودند و انتظاری غیر از این هم از مسئولان برگزاری این مسابقات نمی رود.

علی دایی در مورد اینکه آیا این سخت ترین گروه برای ایران در ادوار مختلف جام جهانی هست گفت: گروه این دوره از همه دوره هایی که تیم ملی در جام جهانی حضور داشته سخت‌تر است. پرتغال و اسپانیا قهرمانان اروپا و جهان هستند که بسیار قدرتمند هستند. مراکش را هم نمی توان دست کم گرفت. با این حال مطمئنم تیم ما حریف دست و پا بسته ای برای پرتغال و اسپانیا نخواهد بود. 

وی ادامه داد: آسانترین گروه های این دوره از مسابقات گروه اول و هشتم است و تیم های عربستان و ژاپن وضعیت خوبی دارند. امیدوارم ما در بازی اول برابر مراکش به برتری برسیم تا بتوانیم شانس خوبی برای صعود به جام جهانی داشته باشیم. 

علی دایی در پایان گفت: امیدوارم مسئولان فدراسیون فوتبال طوری برنامه ریزی کنند که تا زمان شروع جام جهانی تیم ملی ایران با تیم هایی مثل پرتغال بازی کند و با آمادگی کامل به روسیه برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *