جمعه , ۳ اسفند ۱۳۹۷

زنوزی: تراکتور را خاص می‌بندیم/ سه بازیکن طراز اول خارجی می‌آوریم

زنوزی: تراکتور را خاص می‌بندیم/ سه بازیکن طراز اول خارجی می‌آوریم

به گزارش “ورزش تایمز”، محمدرضا زنوزی درباره خرید باشگاه تراکتورسازی تبریز و دلیل این تصمیمش گفت: من خودم هوادار تیم محترم تراکتورسازی بوده ام. با اینکه خودم تیم داشتم، تیم اولم تراکتورسازی بود! اینرا بارها در مصاحبه هایم گفته بودم. با خرید تراکتورسازی خواسته مردم و مسئولان را به جا آوردم. برای همین قدم جلو گذاشتم تا به ملت و هواداران تراکتورسازی خدمت کنم.

مالک باشگاه تراکتورسازی درباره برنامه هایش در این تیم افزود: امروز فوتبال را فقط صرف فوتبال نگاه نمی کنند. در دنیا مدیران اقتصادی بالای فوتبال هستند و صنعت فوتبال را اداره می کنند. بیشترین تلاشم را می کنم تا در حوزه صنعت فوتبال و اقتصاد فوتبال اثر خودم را برای تراکتورسازی نشان بدهم. هواداران استحقاق بیشتر از این را دارند. باشگاه فصل ضعیفی را پشت سر گذاشته است. می توانیم از امروز تولدی دیگر در حوزه فوتبال داشته باشیم.

زنوزی ادامه داد: برنامه های خوبی را برای تیم در نظر گرفته ایم تا تراکتورسازی برای قهرمانی در لیگ برتر بسته شود. مربی خارجی طراز اول از اروپا یا آمریکای جنوبی هم مدنظر داریم. ولی قبل از شروع کار مربی خارجی که زمان بر است، برای اینکه تیم سریع جمع شود در نظر داریم یک مربی که در لیگ برتر سرمربیگری کرده است، به عنوان کادر فنی آن سرمربی خارجی در نظر بگیریم تا تمرینات را شروع کند و طی دو هفته آینده مربی خارجی را معرفی کنیم.

وی تصریح کرد: دنبال سه بازیکن طراز اول با کیفیت خارجی هم هستیم. بازیکنان با کیفیتی می آوریم که تا الان به ایران نیامده اند. می خواهیم یک تیم خاص ببندیم که هواداران تراکتور از دیدن آن لذت ببرند.

زنوزی درباره وضعیت تیم گسترش فولاد و واگذاری آن به باشگاه های دیگر گفت: از نظر نگه داشتن تیم گسترش فولاد توسط گروه ما مشکلی وجود ندارد. می توانیم همزمان دو تیم را داشته باشیم. اینجا یک هولدینگ است که شرکت های مختلفی دارد و هر شرکتی می تواند برای خودش باشگاه داشته باشد و از نظر حقوقی مستقل هستند. ضمن اینکه بنده عضو هیات مدیره هم نیستم.

وی افزود: با این حال می خواهیم قدرت و تمرکزمان را روی تراکتورسازی بگذاریم. برای همین می خواهم گسترش را واگذار کنم. اولویت اول هم شهر تبریز است. اولویت دوم هم استان آذربایجان غربی و اردبیل است. اولویت سوم هم که الان مشتری دارد، شهرهای بیرون از استان های شمال غربی کشور است.

مالک باشگاه تراکتورسازی در خصوص میزان بدهی تراکتورسازی و اینکه گفته می شود این تیم ۱۰۰ میلیارد بدهی دارد، تصریح کرد: اجازه بدهید در این حوزه وارد نشویم. هر باشگاهی طلب دارد. ما قراردادی نوشته ایم که باید به صورت محرمانه باشد و بیرون نیاید.

زنوزی در پایان گفت: این اقدام بزرگترین حرکت در عرصه خصوصی سازی بود. واقعا حرکت خوبی انجام شده است و می تواند روی دیگر تیم ها هم اثرگذار باشد و آنهاهم این راه را طی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *