پنجشنبه , ۶ آذر ۱۳۹۹

زمان خوبی به فولاد باختیم/ بیشتر اتفاقات روی نیمکت‌ها رخ داد

به گزارش “ورزش تایمز”، محمود فکری در پایان دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ برتر که با باخت استقلال همراه بود، گفت: به کسانی که در این بازی بودند خسته نباشید می گویم. به بازیکنانم هم خسته نباشید می گویم که زحمت کشیدند. از هواداران تیم عذرخواهی می کنم. این باخت را گردن می گیرم.

وی افزود: بچه ها با تمام توان و انرژی خود بازی کردند و می خواستند با امتیاز و برنده برگردند. این شانس را داشتیم که با برد به تهران برگردیم. اتفاقاتی در بازی افتاد که زیبایی فوتبال شاید به همین اتفاقات باشد. شاید این باخت زمان خوبی رخ داد و ما را هوشیارتر می کند تا ان شاءالله بتوانیم تمرکز بیشتری داشته باشیم و بتوانیم امتیازات لازم را در مسابقات بعد کسب کنیم.

وی درباره داوری مسابقه تاکید کرد: درباره داوری صحبت نکنم بهتر است. ان شاءالله خود کارشناسان درباره داوری صحبت کنند و نظر بدهند. بازی پربرخورد و پرحاشیه ای بود. شاید بیشتر مسائل روی نیمکت ها اتفاق افتاد ولی نمی خواهم وارد آن شوم.

سرمربی استقلال درباره تصمیماتش برای تعویض بازیکنان گفت: این تشخیص ما بوده است.

فکری همچنین از صحبت مجدد درباره داوری و عدم حمایت از موضع باشگاه قبل از بازی با فولاد خودداری کرد و گفت که این مسائل فنی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *