پنجشنبه , ۷ اسفند ۱۳۹۹

روی سهل انگاری گل خوردیم/ گل‌محمدی شاهکار کرد


به گزارش “ورزش تایمز”، سید سیروس پور موسوی ظهر امروز چهارشنبه در نشست خبری بعداز بازی تراکتورسازی با فولاد خوزستان ابراز داشت: نیم فصل اول تمام شد وبرنامه هایی برای نیم فصل دوم داریم و باید نقاط ضعف مان را پوشش دهیم.

وی با بیان اینکه امروز می ‌توانستیم برنده از بازی بیرون بیاییم، افزود: به یحیی گل محمدی تبریک می ‌گویم، شهامت می‌خواست که با شرایط کنونی تراکتورسازی چنین مسئولیتی را قبول کند. تراکتور محروم بود و شرایط خاصی داشت ولی اکنون محرومیت آنها تمام شده است.

وی سپس با بیان اینکه بازیکنان فولاد به ۱۰ هفته نباختن ادامه دادند و به آنها تبریک می‌ گویم، افزود: البته تیمم آن شادابی گذشته را نداشته است و سرمای هوا روی کار ما تأثیر گذاشت.

سرمربی فولاد خوزستان همچنین با بیان اینکه ما در این بازی تمام تلاشمان را کردیم، گفت: امروز برای کسب سه امتیاز به میدان آمدیم و می‌توانستیم پیروز شویم ولی برای حریفمان احترام قائل هستیم.

پورموسوی با اشاره به اینکه ما روی یک ضد حمله به گل رسیدیم، ادامه داد: در نهایت بازی به تساوی رسید ولی باید بگویم که تراکتور با تمام مشکلاتش خوب کار و گل محمدی هم در این تیم شاهکار کرد.

وی افزود: بدون شک در نیم فصل دوم تراکتور با جذب بازیکنان جدید بهتر خواهد شد و این تیم نتایج قابل قبولی را کسب می ‌کند.

وی در خصوص اشتباهات داوری نیز با تاکید بر اینکه اشتباهات داوری جزیی از بازی است، گفت: ما در چند بازی از داوری ضربه خوردیم، اما از آنها حمایت کردیم چون داوران ما جوان شدند.

پورموسوی سپس ادامه داد: ممکن است در یک بازی هم اشتباهات داوری به نفع ما باشد، این مسائل طبیعی است. باید سعی کنیم از داورها حمایت خوبی داشته باشیم.

سرمربی فولاد خوزستان با اشاره به اینکه هر دو گل بازی واقعاً قشنگ بودند، گفت: به هر دو گل نمره ۲۰ می‌ دهم. گلزن ما هم جوان بود و بازیکن تراکتورسازی هم گل خوبی زد.

وی با اشاره به انالیزش از تیم تبریزی اظهار داشت: می‌دانستیم تراکتورسازی در نیمه دوم برای حمله می‌ آید، ما روی سهل‌انگاری گل خوردیم ولی هواداران لذت بردند و ما واقعاً برای کسب سه امتیاز آمده بودیم.

سرمربی فولاد خوزستان سپس گفت: نتایج فولاد فراتر از حد تصور بوده اما می‌خواهیم روز به روز بهتر شویم.

وی در خصوص تعطیلات لیگ برتر نیز گفت: تعطیلات ۲۰ روزه و وقفه در لیگ تیم‌ها را دچار مشکل می ‌کند. البته در تعطیلات باید تیم را بهتر کنیم، دو جای خالی داریم و باید لیست مان را بررسی کنیم تا ببینیم با جذب بازیکن در کدام نقاط می ‌توانیم ترکیبمان را بهتر و منسجم تر کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *