یکشنبه , ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

رضایت بازیکن خبرساز برای بازگشت به تراکتور/ دعوا بالا گرفت

به گزارش “ورزش تایمز”، رضا شکاری در پایان فصل گذشته فوتبال ایران، قراردادش را با تیم تراکتور تبریز به صورت یک طرفه فسخ کرد و با این اقدامش حسابی خبرساز و جنجالی شد. شکاری مدعی بود مسئولان باشگاه تراکتور قراردادش را دست‌کاری کرده‌اند و به همین دلیل به ارکان قضایی فدراسیون فوتبال شکایت برد.

این شکایت در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون بی نتیجه ماند و مسئولان این کمیته، بررسی ادعای شکاری را در حیطه صلاحیت و وظایف خود ندانستند. به این ترتیب، پرونده به کمیته انضباطی ارجاع و اقداماتی برای به ثمر رساندن آن صورت گرفت.

شکاری در واقع همان مسیری را رفت که رشید مظاهری رفته بود. مظاهری هم در پایان فصل گذشته قراردادش را با تراکتور فسخ کرد و به استقلال تهران پیوست. شکایت تراکتور از فسخ قرارداد مظاهری راه به جایی نبرد و این دروازه بان در نهایت پیروز پرونده شد.

ماجرا برای شکاری که امیدوار بود سرنوشت مشابهی با مظاهری داشته باشد، کمی پیچیده‌تر شد و حتی کار بررسی ادعای این بازیکن مبنی بر دست بردن در قراردادش، به کارشناسان خط کشید؛ هرچند که بررسی‌های کارشناسی هم نتوانست گره‌ای از مشکل شکاری و تراکتور باز کند.

آخرین راهکار کمیته انضباطی برای جمع کردن این پرونده در هفته‌های منتهی به پایان سال ۱۳۹۹، پیشنهاد تفاهم و توافق به طرفین بوده است. پیگیری‌های “ورزش تایمز” نشان می‌دهد بعد از چانه زنی و رایزنی‌های متعدد، رضا شکاری راضی می‌شود تا پایان فصل در تراکتور بماند و سپس از این تیم جدا شود. در واقع شکاری در ازای حضور چند ماهه در تراکتور، قید سه فصل دیگر از قراردادش با این تیم را می‌زد.

این پیشنهاد ابتدا مورد موافقت مسئولان تراکتور قرار گرفت اما در نهایت با آن مخالفت شد و دعوای طرفین هم بر سر این مسئله بالا گرفت.

آخرین خبرها حاکی از این است که شکاری بدون توجه به رای نهایی پرونده، به زودی قرارداد خود را با باشگاه گل گهر سیرجان امضا می‌کند و تا پایان فصل در این تیم توپ خواهد زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *