دوشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

رسیدن به فینال دور از دسترس نیست/النصر تیم قدرتمندی است

به گزارش “ورزش تایمز”، شجاع خلیل زاده در خصوص وضعیت پرسپولیس در آستانه بازی امروز با النصر عربستان گفت: بازی با پاختاکور خیلی سخت بود. از لحاظ فیزیکی تحت فشار قرار گرفتیم اما خوشحالم توانستیم با ارائه یک بازی خوب به پیروزی برسیم و دل هواداران پرسپولیس را در شرایط اقتصادی فعلی شاد کنیم. تدابیری که کادرفنی برای این بازی در نظر گرفته بود نتیجه داد و خوشحالم اینجا هستیم.

مدافع پرسپولیس هنگام مصاحبه تصویری خود با دوربین باشگاه پرسپولیس با کریم باقری روبرو شد تا درباره مربی پرسپولیس نیز صحبت کند. وی در این باره افزود: از آقای کریم باقری تشکر می کنم که مثل کوه پشت سر تیم است. امیدوارم سایه این مربی از سر پرسپولیس کم نشود.

وی درباره دیدار نیمه نهایی امروز مقابل النصر عربستان در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا تصریح کرد: بازی های النصر را دیده ایم. آنها یک تیم منظم و قوی هستند. النصر عربستان بازیکنان خارجی خیلی خوبی دارد. با این حال رسیدن به فینال برای پرسپولیس دور از دسترس نیست. این آخرین بازی ما قبل از فینال است و امیدوارم بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

خلیل زاده درباره دومین حضور پرسپولیس در سه سال اخیر در این مرحله تاکید کرد: هواداران در این چند سال به بازیکنان پرسپولیس امیدوار بودند. همین الان هم چند بازیکن با وجود مصدومیت به عشق هواداران بازی می کنند.

خلیل زاده در پایان افزود: تشکر ویژه از کادر فنی، پزشکی و تدارکات تیم داریم. همه دارند زحمت می کشند و امیدوارم همه اینها به فینال لیگ قهرمانان ختم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *