پنجشنبه , ۲۳ خرداد ۱۳۹۸

رحمتی به استقلال کمک کرد/برای چیزی که در ذهن داریم تسلیم نمی شویم

به گزارش “ورزش تایمز”، وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال با حضور در نشست خبری درباره دیدار با سپاهان به پیروزی یک بر صفر تیمش اشاره کرد و گفت: در رابطه به بازی امروز باید بگویم که به تیم خودم و همه اعضای تیم، بازیکنان، کادر فنی، کادر پزشکی و همه آنهایی که در کنار تیم هستند، افتخار می‌کنم.

وی ادامه داد: بعد از بازی در قطر خیلی سخت کار کردیم و یک برد با روحیه و کار تیمی به دست آوردیم. ذهنیت برد و برنده در این دیدار داشتیم و استحقاق این برد را نیز داشتیم.

شفر ادامه داد: در ورزشگاهی به برد رسیدیم که شرایط سختی را برای ما رقم زده بودند. سپاهان تیم بسیار قدرتمندی است و ما توانستیم برنده باشیم. از قطر به تهران آمدیم و رفت و آمد زیادی داشتیم اما توانستیم با برد کار خود را به پایان برسانیم و به احترام این تیم باید بایستم و صحبت کنم.

پیرمرد آلمانی در ادامه خاطرنشان کرد: چیزی که در ذهن داریم این است که هرگز تسلیم نمی شویم. مهدی رحمتی با مصدومیت به کنار ما آمد. بعد از دربی رفتارهای بدی با او انجام شد اما رحمتی امروز کنار تیم بود، به تیم کمک کرد و این موضوع آن چیزی است که ما انتظار داریم و این موضوعات برای برد مهم است.

وینفرد شفر ادامه داد: گاهی اوقات می‌گویند مربی باید با بازیکن خشن برخورد کند اما بازیکن به اعتماد به نفس و حمایت مربی در کنار تمرین نیاز دارد. افرادی که در خارج از ایران کار نکردند، شاید این موضوع را ندانند اما کار تیمی برای برد مهم است و امروز همه این را دیدیم.

سرمربی استقلال در ادامه اظهار داشت: دقیقه ۹۷ برنده شدیم و برابر الهلال نیز بازی سختی داشتیم. امروز همه برای یک نفر و یک نفر برای همه جنگیدند. بسیار خوشحال هستم و قبل از بازی درباره همه چیز صحبت کردیم. فرشید اسماعیلی و خسرو حیدری خسته بودند و تعویض آنها طبیعی بود. محمد دانشگر دفاع راست بازی کرد و کسی فکر نمی‌کرد این اتفاق بیفتد اما او خیلی خوب بازی کرد. اینها راه کسب برد است و ما کار خود را انجام می‌دهیم و مسیر مستقیم را می‌رویم و به چپ و راست کاری نداریم.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *