پنجشنبه , ۲۳ خرداد ۱۳۹۸

راهی جز برد نداریم/بقای سپیدرود در لیگ برتر سخت است

به گزارش “ورزش تایمز”، نادر دست نشان کنفرانس خبری پیش از بازی با پرسپولیس با اشاره به اینکه بعد از قبول سرمربیگری سپیدرود رشت تلاش کردیم شرایط روحی و روانی تیم را بالا ببریم، اظهار کرد: مدیریت و کادر فنی قبلی زحمات زیادی برای این تیم کشیدند و در بازی با صنعت نفت آبادان انگیزه اعضای تیم و بازیکنان باشگاه سپیدرود سبب کسب نتیجه تساوی شد.

وی با تاکید بر اینکه پرسپولیس تیم بزرگی بوده و به دنبال رسیدن به صدر جدول است، افزود: کار سختی داریم اما از انگیزه‌های لازم برخورداریم.

سرمربی سپیدرود رشت با اشاره به توانمندی بالای بازیکنان سپیدرود رشت، گفت: با توجه به اینکه فرصت‌های گذشته را از دست داده‌ایم در بازی فردا راهی جز برد در برابر پرسپولیس نداریم.

وی با بیان اینکه در بازی فردا مهدوی کاپیتان تیم سپیدرود مصدوم است، تصریح کرد: فردا در حضور هواداران پرشور سپیدرود پای به میدان می‌گذاریم به دنبال برد هستیم.

نادر دست‌نشان با اشاره به خروج بازیکنان تستی خارجی از اردوی این تیم، افزود: پیام صادقیان باید برای تقویت تیم بازگردد، صحبت‌هایی در این زمینه انجام شده است.

دست‌نشان همچنین در ادامه به تیم داوری فردا و حضور حسین زرگر اشاره و اظهار کرد: در گذشته دوباره توسط همین داور از زمین اخراج شده‌ام که این موجب نگرانی من شده است.

وی با بیان اینکه در تیم سپیدرود یک جای خالی داریم، ادامه داد: به دنبال جذب یک بازیکن آزاد هستیم.

سرمربی سپیدرود رشت با بیان اینکه کاری سختی برای بقا در لیگ برتر داریم، افزود: ما برای کارهای سخت ساخته شده‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *