شنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۹

رئیس فیفا: ما را در غم درگذشت محمود یاوری شریک بدانید

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، «جیانی اینفانتینو» رئیس فیفا با ارسال نامه‌ای به حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون درگذشت زنده یاد محمود یاوری را تسلیت گفت.

در پیام اینفانتینو آمده است:

«مایل هستم تسلیت صمیمانه خود را برای درگذشت بازیکن و مربی بین المللی اسبق، محمود یاوری، ابراز کنم. زبان برای ابراز غم این درگذشت کافی نیست.

محمود یاوری در طول حرفه‌اش، در بین سال‌های ۱۹۶۷ و ۱۶۶۹ سه بازی ملی داشت. بازی در تیم‌های شاهین تهران و پاس تهران در یادها خواهد ماند. بعد از بازنشستگی، حرفه مربیگری را آغاز کرد و در چند باشگاه مختلف برای بیش از ۴۰ سال مربیگری کرد. او همچنین تیم ملی بزرگسالان، المپیک و زیر ۲۰ سال ایران را هدایت کرد.

وی به عنوان یکی از سرمربیان با تجربه و همچنین میراث و دستاوردهای یاوری بخصوص شخصیت، رهبری و خصایص انسانی‌شان هرگز فراموش نخواهد شد و به راستی که جایشان خالی خواهد بود.

از طرف جامعه جهانی فوتبال، مایل هستم همدردی عمیقی را با فدراسیون فوتبال ایران، خانواده یاوری، دوستان و محبوبانشان داشته باشم. ما را در غم خود شریک بدانید. امیدواریم یادآوری این خاطرات و همدردی تسکینی برای این رخداد سخت باشد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *