چهارشنبه , ۶ اسفند ۱۳۹۹

ذوب آهن برای گلزنی همه کار کرد

به گزارش “ورزش تایمز”، سید مجتبی حسینی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از مصاف با ذوب آهن اظهار داشت: با توجه به شرایط دو تیم و علی‌الخصوص تیم ذوب آهن که شرایط خوبی را نداشت آمده بودند تا به هر نحوی ما را شکست دهند و بازی دشواری برای ما بودیم و می‌دانستیم باید با یک دفاع گروهی و پرسینگ نقطه قوت آنها را کور کنیم.

وی تصریح کرد: فکر می‌کنم حداقل موقعیت را به ذوب آهن دادیم و فقط یک مورد در نیمه اول بود، ما هم موقعیت‌های خوبی داشتیم و می‌توانستیم روی ضد حملات به گل برسیم که به ثمر ننشست ولی در کل از تلاش همه بازیکنانم تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با بیان اینکه امیدوارم با تلاش بازیکنان بتوانیم روز به روز بهتر شویم و در جدول پیشرفت کنیم، گفت: فشار تیم ذوب آهن طبیعی بود زیرا آنها در زمین خودشان بازی می‌کردند و می‌خواستند از هر طریقی به موقعیت برسند اما فکر می‌کنم شانس گل آن چنانی به تیم مقابل ندادیم.

وی ادامه داد: در این بازی توانستیم با یک سازماندهی خوب خطرات ذوب آهن را خنثی کنیم و همانطور که اشاره کردم موقعیت گل نیز داشتیم، ولی می‌دانستیم مقابل چه تیمی بازی داریم و از همین جهت تمام تلاش خود برای خنثی کردن تیم مقابل را به کار گرفتیم.

حسینی در پاسخ به سوالی درباره وضعیت داوری اظهار کرد: من هیچوقت در مورد داوری صحبت نکرده‌ام و داور نیز تمام تلاش خود را کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *