سه شنبه , ۶ خرداد ۱۳۹۹

ذوب آهن بدشانسی آورده است/ کم توجهی به ماشین سازی

به گزارش “ورزش تایمز”، علیرضا منصوریان عصر امروز پنج‌شنبه در نشست خبری قبل از بازی دو تیم ماشین سازی تبریز و ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه فردا بازی سختی داریم، گفت: ماشین ‌سازی مربی جوانی دارد و فوتبال خوبی را ارائه می‌دهد.

وی با بیان اینکه هفته قبل اولین سه امتیاز را کسب کردیم و انگیزه خوبی پیدا کردیم، افزود: امیدوارم فردا هم بتوانیم پیروز شویم و البته می دانم کار سختی در تبریز داریم ولی هدف ما سه امتیاز است.

منصوریان ابراز داشت: باید زیرک باشیم و از موقعیت‌های‌مان بهتر استفاده کنیم تا مانند دیدارهای قبل با ارائه بازی‌های خوب و تماشاگرپسند بتوانیم با امتیاز به اصفهان برگردیم.

وی در خصوص تیم ماشین سازی گفت: به ماشین سازی کم توجهی شده است و در گذشته طرفداران ماشین سازی بیش از تراکتور بود.

منصوریان با اشاره به اینکه شاید نگاه کم‌تری به تیم ماشین سازی شده است، ادامه داد: نمی‌توان قطب دوم را برای این تیم به کار برد، شاید در سال‌های افت تیم‌های تبریزی، صعود تراکتور به لیگ برتر موجب شد تواجهات بیش‌تری به این تیم شود. هر تیمی که اول صعود می‌کرد، این حمایت نصیبش می‌شد.

وی با بیان اینکه ماشین‌ سازی تیم قابل احترامی است، گفت: این شرایط در اصفهان هم حاکم است. تنها تفاوت ذوب‌آهن و سپاهان در منابع مالی دو تیم است. هر دو تیم در ۱۰ سال گذشته نایب قهرمان آسیا شدند و توانستند در لیگ‌ برتر و جام‌ حذفی به قهرمانی برسند. با این حال به اندازه قدمت ماشین‌ سازی به این تیم توجه نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *