یکشنبه , ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

دیدار تراکتور با مس پیچیده و فنی بود

به گزارش “ورزش تایمز”، محمد ربیعی عصر شنبه در نشست خبری بعداز دیدار دو تیم تراکتور با مس رفسنجان در تبریز گفت: در بازی با تراکتور دو موقعیت دروازه خالی را از دست دادیم و اگر این توپ‌ها را گل می‌کردیم پیروز بازی امروز می‌شدیم.

وی سپس با اشاره به اینکه امروز تلاش کردیم مسیرهای تهاجمی و بازیکنان تأثیرگذار تراکتور را کنترل کنیم، ادامه داد: در این خصوص موفق نیز بودیم ولی از موقعیت‌ها استفاده نکردیم.

ربیعی سپس با اشاره به اینکه البته تراکتور نیز چند موقعیت در نیمه دوم داشت، گفت: ضربه سر عباس‌زاده در نیمه دوم خطرآفرین شد. به هرحال بازی با نتیجه تساوی بدون گل تمام شد و باید از الان به فکر بازی بعدی باشیم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در خصوص رضایتش از بازی امروز برابر تراکتور افزود: بازی بدی برای تیم ما نبود که در دور رفت مقابل استقلال، گل‌گهر و تراکتور شکست خوردیم ولی در دور برگشت مقابل همه آنها امتیاز گرفتیم که دو بازی مقابل تراکتور و گل‌گهر خارج از خانه بود و این نشان می‌دهد ما بهتر شدیم و درحال رشد هستیم.

ربیعی هدف تیمش در بازی امروز را پیروزی برابر تراکتور عنوان کرد و گفت: قسمت ما کسب سه امتیاز نبود، به تیم تراکتور خسته نباشید می‌گویم و در ادامه برای تیم تراکتور در لیگ قهرمانان آرزوی موفقیت دارم.

وی بقا در لیگ برتر را هدف تیمش در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر عنوان کرد و گفت: اگر در سبک بازی بهتر شدیم، به خاطر تمرینات مداومی است که روی یکسری فاکتورها انجام داده‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *