پنجشنبه , ۱۹ فروردین ۱۴۰۰

دیاباته یا قایدی؛ زوج مطهری مقابل پیکان کیست؟

به گزارش “ورزش تایمز”، آبی پوشان تهران از هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر روز شنبه میزبان پیکان هستند و دست فرهاد مجیدی بر خلاف خط دفاعی که در این بازی بسته است، در خط حمله کاملاً باز است و دغدغه او انتخاب نفرات ثابت تیمش از بین بهترین‌هاست.

شیخ دیاباته که معمولاً هر زمان در شرایط آرمانی قرار داشته یکی از نفرات ثابت خط حمله آبی‌ها بوده است، به تازگی از مرخصی به فرانسه بازگشته و در تمرینات نیز نشان داده از شرایط آرمانی خیلی فاصله ندارد.

مهدی قایدی نیز که بهترین بازیکن دو فصل اخیر تیم استقلال و یکی از برترین‌های فوتبال ایران است، تمرینات نسبتاً زیادی را به دلیل ابتلا به ویروس کرونا از دست داد و از روز گذشته به تمرینات تیمش اضافه شد.

ارسلان مطهری بهترین گلزن این فصل آبی پوشان، آماده‌ترین مهاجم این روزهای تیمش نیز می‌باشد و شواهد نشان می‌دهد حضور او در ترکیب ثابت قطعی به نظر می‌رسد. اما معمای بزرگی که پیش روی فرهاد مجیدی و دستیارانش قرار دارد، انتخاب از بین قایدی و دیاباته برای قرار گرفتن کنار مطهری است.

دیدار دو تیم استقلال و پیکان از ساعت ۱۸:۵۰ شنبه ۱۴ فروردین در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و فرهاد مجیدی فرصت چندان زیادی برای انتخاب زوج خط حمله‌اش ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *