شنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۹

دو شرط ایران برای برگزاری بازی تدارکاتی با تیم ملی فوتسال کویت

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی فوتسال ایران آذرماه امسال باید در رقابت های جام ملت های فوتسال آسیا که به میزبانی کشور کویت برگزار می شود، شرکت کند.

تیم ایران برای آماده سازی این مسابقات، روزهای شانزدهم و هفدهم مهرماه دو دیدار تدارکاتی با تیم ازبکستان برگزار می کند.

درخواست کادر فنی تیم ملی فوتسال برگزاری بازی های تدارکاتی بیشتر پیش از شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا است.

کشور کویت که قرار است میزبان این رقابت ها باشد، از ایران برای برگزاری دو بازی تدارکاتی چند روز قبل از شروع جام ملت ها دعوت کرده است.

با این حال ایران برای سفر به کویت با دو مشکل مواجه است. نخست بحث زمان برگزاری این دو مسابقه است که تا شروع جام ملت ها فاصله زیادی ندارد و این نگرانی را ایجاد کرده بازیکنان تیم ملی مصدوم شوند. همچنین درخواست ایران این است که فاصله بین برگزاری این بازی تدارکاتی و شروع جام ملت ها بیشتر شود تا علاوه بر رفع نگرانی مصدومیت، تیم ایران بتواند به تهران برگردد و مجددا به کویت سفر کند.

مشکل دوم هزینه های سفر به کشور کویت است. کویتی ها اعلام کرده اند هزینه سفر تیم ملی فوتسال ایران بر عهده فدراسیون ایران است. باتوجه به وضعیت مالی فدراسیون، به نظر می رسد قبول این شرط از عهده فدراسیون خارج باشد. 

رایزنی با کویت برای رفع این دو مشکل و ایجاد شرایط جدید ادامه دارد و در صورت موافقت با درخواست های ایران (ایجاد فاصله بازی تدارکاتی با جام ملت ها و تقبل هزینه های سفر به کویت) تیم ملی فوتسال کشورمان این شانس را خواهد داشت تا با کویت هم دیدار دوستانه برگزار کند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *