یکشنبه , ۱۹ آبان ۱۳۹۸

دو بازی دوستانه در دستور کار کالدرون

به گزارش “ورزش تایمز”، محسن خلیلی درباره وضعیت پرسپولیس گفت: تمرینات خوبی را در این مدت با تعداد نفرات بالایی داشتیم. محمد نادری و محمد حسین کنعانی‌زادگان هم از امروز دوشنبه به تمرینات اضافه می‌شوند و برنامه‌های اردوی ترکیه هم با پیگیری‌های باشگاه هماهنگ شده است.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس راجع به برنامه این تیم در ترکیه افزود: طبق این برنامه روز چهارشنبه ۱۹ تیر ماه ۱۳۹۸ با پرواز ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه راهی استانبول می‌شویم. محل برپایی اردو، کمپ گرین پارک در کاراتپه است. از فرودگاه تا محل کمپ، یک ساعت و نیم سفر زمینی داریم.

وی ادامه داد: اقامت ما در ترکیه، ۱۰ روزه خواهد بود. پرواز بازگشت برای عصر روز شنبه ۲۹ تیر ماه تدارک دیده شده است. در این مدت دو بازی تدارکاتی هم خواهیم داشت.

خلیلی خاطرنشان کرد: اولین بازی تدارکاتی برای فصل جدید و با آقای کالدرون فردا سه‌شنبه در ورزشگاه شهید کاظمی خواهد بود. طبق برنامه سرمربی، در روزهای پنجم و آخر اردوی تدارکاتی هم قرار است بازی دوستانه داشته باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بازیکنان ملی‌پوش هم که در ابتدا، به ترکیه نمی‌آیند در اواسط اردو به تیم ملحق می‌شوند و هماهنگی‌های مربوط به بلیت پرواز آنها نیز در حال انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *