پنجشنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۹

دو بازیکن استقلال منتظر تصمیم شفر برای حضور در میدان


به گزارش “ورزش تایمز”، آلودگی هوا و به تعویق افتادن دیدارهای حذفی در تهران اگر به ضرر تیمی مثل ایرانجوان تمام شد، برای شفر و شاگردانش خوب بود و به سود آبی‌پوشان شد. اولین نفعی که تیم شفر از تعویق بازی برد این است که به احتمال زیاد مصدومان این تیم به این دیدار خواهند رسید. فرشید اسماعیلی، جابر انصاری و سجاد شهباززاده سه آبی پوشی بودند که به این دیدار نمی‌رسیدند اما در تاریخ جدید بازی شانس شان برای رسیدن به بازی زیاد شد.

اما مهمتر از آن امکانی است که برای شفر جهت استفاده از بازیکنان جدیدش پیش آمده. با توجه به آغاز رسمی فصل نقل و انتقالات زمستانی همه تیم ها از جمله استقلال می توانند بازیکنان جدیدشان را به لیست اضافه کرده و از آنها استفاده کنند. 

آبی‌ها پیش از این محسن کریمی و بهنام برزای را به مجموعه خود اضافه کرده بودند و برای استفاده از این دو انتظار نقل و انتقالات زمستانی را می‌کشیدند. باتوجه به جدایی بیت سعید و یعقوب کریمی از جمع آبی پوشان و خالی شدن لیست استقلال و باز شدن جا برای دو بازیکن، حالا امکان استفاده از این دو بازیکن در همین جام حدفی مقابل ایرانجوان هم پدید آمده و اگر شفر بخواهد می‌تواند از این دو بازیکن در ترکیب تیمش مقابل ایرانجوان استفاده کند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *