چهارشنبه , ۶ مرداد ۱۴۰۰

دوگل پرسپولیس با دو اشتباه محرز آلومینیوم در نیمه اول

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال پرسپولیس از هفته بیست و هفتم لیگ برتر شامگاه امروز شنبه میزبان آلومینیوم اراک بود که این دیدار در نیمه اول با برتری ۲ بر صفر سرخپوشان به پایان رسید.

در این دیدار که از ساعت ۲۰:۵۵ در ورزشگاه آزادی آغاز شد شهریار مغانلو (۲۳) و مهدی ترابی (۳۴) برای پرسپولیس گلزنی کردند.

سرخپوشان پایتخت که برای تداوم صدرنشینی خود در بیستمین دوره لیگ برتر به سه امتیاز این دیدار احتیاج داشتند بازی تهاجمی و مالکانه خود را از همان ابتدا در دستور کار قرار دادند تا بتوانند دفاع آلومینیوم اراک را به عقب کشیده و بازی کاملا یکطرفه ای را در ورزشگاه آزادی ارائه دهند.

شاگردان یحیی گل محمدی با سرعت بالای خود توپ را از میانه میدان به خط جمله خود منتقل می‌کردند و توانستند دفاع آلومینیوم را تحت فشار قرار دهند.

شیوه‌ای که باعث اشتباه شاگردان علیرضا منصوریان در خط دفاعی شد تا امیر هوشمند در دقیقه ۲۳ توپ را به اشتباه در اختیار مهدی ترابی قرار داده و این بازیکن با فرار خود مدافعان آلومینیوم را جا گذاشته و با پاس عرضی به شهریار مغانلو او را روبروی دروازه خالی نگه دارد. مهاجم پرسپولیس نیز نهایت استفاده را از این توپ کرد و گل اول بازی را به ثمر رساند.

حملات پرسپولیس پس از گلزنی مغانلو هم ادامه داشت و آنها با بازی کاملا تهاجمی، یک بار دیگر مدافعان آلومینیوم را دچار اشتباه کردند تا پاس رو به عقب آنها به حسین پورحمیدی دروازه‌بان آلومینیوم نرسیده و شهریار مغانلو آن را برداشت و با پاس پشت پای خود به مهدی ترابی، او را صاحب موقعیت گل کند. ترابی نیز قدر این توپ را دانست و آن را تبدیل به گل کرد.

هماهنگی و همکاری ترابی و مغانلو باعث شد تا هر دو نفر آمار یک گل و یک پاس گل را در ۴۵ دقیقه ابتدایی این بازی روبروی اسم خود ثبت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *