شنبه , ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

دومین کلین شیت حسینی در پنجمین بازی فصل برای استقلال

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال استقلال شب گذشته و در چارچوب هفته بیستم رقابتهای لیگ برتر مقابل صنعت نفت در آبادان به میدان رفت و با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید. این پنجمین باری بود که در این فصل سید حسین حسینی درون دروازه آبی پوشان قرار گرفت و وی موفق شد در پنجمین حضورش در ترکیب، برای دومین بار دروازه تیمش را بسته نگه دارد؛ و در حالی این اتفاق رقم خورد که حسینی در چند نوبت با سوپر واکنش‌های خودش منجی دروازه آبی پوشان شد.

حسینی در هفته نخست لیگ برتر مقابل مس رفسنجان به میدان رفت و در همان اولین حضورش توانست نخستین کلین شیت را ثبت کند. وی هفته دوم مقابل فولاد به میدان رفت و در دیداری که به شکست ۲ بر یک آبی پوشان انجامید، دو بار توسط توسط فرشاد احمد زاده و لوسیانو پری را (از روی نقطه پنالتی) دروازه‌اش باز شد.

این دروازه‌بان یک بار هم در هفته سیزدهم مقابل نفت مسجد سلیمان در مسجد سلیمان به میدان رفت و در دیداری که با تساوی یک – یک به اتمام رسید، به اشتباه دروازه خودش را باز کرد. وی در هفته شانزدهم برای دومین بار مقابل مس درون دروازه قرار گرفت که در دقیقه ۱۵ دروازه‌اش باز شد و این دیدار به تساوی یک-یک انجامید.

حسینی برای پنجمین بار در دیداری معوقه مربوط به هفته بیستم، مقابل صنعت نفت در آبادان به میدان رفت و در دیداری که دروازه استقلال باز نشد، آبی پوشان به پیروزی یک بر صفر رسیدند.

حسینی در مجموع ۵ بار برای آبی پوشان به میدان رفت که ۴ بار دروازه‌اش باز شد و از این ۴ گل یک گل از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده بود و یکی هم گل به خودی بود. استقلال در دیدارهایی که با حسینی به میدان رفته ۲ بار (مقابل مس رفسنجان و صنعت نفت) پیروز شده، ۲ بار (مقابل نفت مسجد سلیمان و مس رفسنجان) به تساوی رسید و یک بار هم (مقابل فولاد) شکست خورده اند و از مجموع ۱۵ امتیاز، ۸ امتیاز گرفته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *