چهارشنبه , ۶ مرداد ۱۴۰۰

دلیل تفاوت تصویر اسکوچیچ با ۱۱ مربی دیگر آسیایی چه بود؟

به گزارش “ورزش تایمز”، مراسم قرعه کشی مرحله سوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر روز گذشته به صورت آنلاین و با حضور ۱۲ سرمربی و مربی تیم‌های حاضر در این مرحله برگزار شد.

از ایران، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی کشورمان در مراسم حضور داشت. اسکوچیچ چند روزی است که به کرواسی بازگشته است و همانند سایر مربیان به صورت آنلاین، مراسم را دنبال و سپس با مجری این برنامه دقایقی صحبت کرد.

نکته عجیب در این مراسم، تفاوت تصویر اسکوچیچ با سایر مربیان بود. در حالی که تمام مربیان تیم‌های دیگر در پشت تصویر خود تبلیغات AFC را داشتند و شکل هماهنگی به خود گرفته بودند اما در کمال تعجب، این سرمربی ایران بود که در پشت خود هیچ تصویری از برند و تبلیغات کنفدراسیون آسیا نداشت.


تصویری از مراسم قرعه کشی

این مسئله باعث شد تا گمانه زنی‌هایی نسبت به شامل شدن تحریم‌های ایران از سوی AFC و به تبع آن بحث گرفتن میزبانی از تیم ملی ایران در مرحله سوم انتخابی جام جهانی هم شکل بگیرد.

دلیل تفاوت تصویر اسکوچیچ با ۱۱ مربی دیگر آسیایی چه بود؟
تصویر اسکوچیچ در مراسم روز گذشته

هرچند این موضوع با توجه به بحث احتمال عدم میزبانی ایران به خاطر تحریم‌ها و مشکلات دیگر بی ارتباط نبود اما بعضی از اعضای فدراسیون فوتبال اعتقاد دارند تصویر اسکوچیچ به دلیل مشکلات نرم افزاری همانند سایر مربیان حاضر در مراسم قرعه کشی نشده است.

دلیل تفاوت تصویر اسکوچیچ با ۱۱ مربی دیگر آسیایی چه بود؟
تصویری از سرمربی عربستان در مراسم قرعه کشی

ظاهراً ماجرا از این قرار است که کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون‌هایی که در این مرحله حضور داشتند، نرم افزاری را داده است تا هنگام قرعه کشی آن‌را روی تلفن همراه و یا لپ تاپ خود فعال کنند و مربیان در مقابل این بک‌گراند AFC گفتگوی خود را انجام بدهند اما این نرم افزار روی سیستم کامپیوتری اسکوچیچ کار نکرده و این اتفاق را رقم زده است.

البته فدراسیون فوتبال هنوز در این خصوص موضوعی را اعلام نکرده است.

دلیل تفاوت تصویر اسکوچیچ با ۱۱ مربی دیگر آسیایی چه بود؟

در این تصویر به وضوح مشخص است که فقط سرمربی ایران بدون بک گراند AFC در مراسم حضور داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *