جمعه , ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

دلیل برکناری‌ام از پرسپولیس را نمی‌دانم/ فرهاد مجیدی را سوزاندند

اسماعیل حلالی در گفتگو با “ورزش تایمز”، درباره کنار گذاشته شدن از سرمربیگری تیم فوتبال امید پرسپولیس گفت: راجع به این موضوع تا تکلیفم مشخص نشده صحبت نمی کنم.

مربی پیشین امیدهای پرسپولیس افزود: هنوز بطور کتبی من اعلام نکردند و همه چیز شفاهی بود. حدود ۱۰ روز است از تیمی که خودم ساختم بی خبرم. اتفاقاتی افتاده که فعلا در این باره سکوت می کنم. تکلیفم باید مشخص شود. من به تصمیم باشگاه احترام می گذارم. قبل از برکناری ام چهار برد متوالی داشتم و سپس گفتند دیگر سرمربی تیم نیستم.

وی به تساوی استقلال و پرسپولیس در دربی امیدها اشاره کرد و گفت: در رده پایه که کار می کنید باید به مسائل ذهنی و روحی بازیکن هم توجه کنید. تیم از لحاظ روحی برای دربی امیدها کاملا آماده بود اما در آستانه این دیدار، تمرکز تیم امید را با تصمیماتی که گرفته شد به هم زدند.

حلالی درباره استعفای فرهاد مجیدی از سرمربیگری تیم امید تصریح کرد: متاسفانه قبلا یک اتفاقی رخ داد که من را رو در روی فرهاد مجیدی قرار دادند. من هرگز با هیچ کدام از همبازیانم که حالا مربی شده اند مشکلی نداشته و ندارم. من نگفتم فرهاد مجیدی نمی توانست امیدها را به المپیک برساند.

وی تاکید کرد: در مجموع من فکر می کنم قراردادن فرهاد مجیدی در راس کادر فنی امید اشتباه بود و کنار گذاشتن او هم یک اشتباه دیگر بود. مهره هایی مثل فرهاد مجیدی قطعا در آینده حرفه مربیگری خواهند درخشید. او نیاز به تجربه داشت تا به تیم امید بیاید اما اگر او را آوردیم باید حمایت می کردیم تا تیم امید نتیجه بگیرد. فرهاد مجیدی را سوزاندند و خواستند با شخصیت او بازی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *