یکشنبه , ۲ آذر ۱۳۹۹

دلیلی ندارد داور بازی با استقلال عوض شود

سیدمحمد علوی در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره آخرین وضعیت تیم فولاد خوزستان در آستانه دیدار با استقلال با بیان مطلب فوق گفت: خوشبختانه وضعیت نرمالی داریم و در انتظار یک بازی زیبا و به دور از حاشیه هستیم. تمریناتمان را طبق برنامه پیش برده‌ایم و آماده بازی روز جمعه هستیم.

وی درباره وضعیت ساسان انصاری و مجتبی نجاریان دو بازیکن فولاد که به کرونا مبتلا هستند، تاکید کرد: این دو بازیکن فردا تست کرونا می‌دهند تا وضعیتشان برای بازی با استقلال مشخص شود. آنها هیچ علائمی نداشتند و در حال حاضر در قرنطینه به سر می‌برند.

سرپرست تیم فوتبال فولاد درباره انتقاداتی که از سوی هواداران استقلال برای انتخاب محمدحسین زاهدی فر و قضاوت او در دیدار با فولاد می‌شود، تصریح کرد: اگر حرفی بزنم ممکن است علیه من موضع گرفته شود. فقط می‌توانم بگویم با تمام وجود آماده بازی با استقلال هستیم و کاری به هیچکس نداریم. تمرکزمان روی تیم خودمان است.

علوی درباره احتمال تغییر زاهدی فر یادآور شد: چرا باید داور تغییر کند؟ هیچ نسبت فامیلی و آشنایی با زاهدی فر نداریم و هیچ داوری هم شرافتش را زیر پا نمی‌گذارد. اگر از همین حالا داور یک مسابقه تغییر کند ممکن است هر تیم دیگری هم از داور مسابقه خوشش نیاید برای تغییر دادن آن فشار بیاورد. به هر حال همانطور که گفتم بیش از این درباره موضوع صحبت نمی‌کنم. امیدوارم روز جمعه بازی زیبا و تماشاگرپسندی را مقابل استقلال انجام بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *