پنجشنبه , ۳۱ تیر ۱۴۰۰

دلخوری برخی از ملی پوشان از وعده‌هایی که کامل عملی نشده

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی فوتبال کشورمان که با هدایت مارک ویلموتس در مرحله رفت دور گروهی انتخابی جام جهانی تا حوالی اوت شدن هم پیش رفت و در گروه ۵ تیمی در جای سوم ایستاده بود، با وقفه‌ای نسبتاً طولانی به دلیل حادث شدن پدیده کرونا، دور برگشت را با یک مربی بی ادعا اما نام آشنا به اسم اسکوچیچ آغاز کرد و در حالی که کمتر کسی به صعود از این مرحله امید داشت، ملی پوشان کشورمان دست به کار بزرگی زده و با ۴ پیروزی متوالی مقابل هنگ کنگ، بحرین، کامبوج و عراق به عنوان تیم صدرنشین از گروه خود صعود کردند.

این اتفاق شادی‌های بزرگی را در جامعه ایجاد کرد تا جایی که بلافاصله پس از ورود تیم ملی به خاک ایران، برنامه‌ای رسمی به منظور استقبال از این تیم تشکیل شد و در سالن همایش‌های صدا و سیما و با حضور تنی چند از مسئولین کشور از جمله وزیر ورزش از تیم ملی ایران تقدیر شد.

در همان مراسم وعده‌هایی در راستای تجلیل و پرداخت پاداش به ملی پوشان داده و عنوان شده بود همه عوامل و اعضای تیم شامل کادر فنی، بازیکنان، کادر پزشکی، کادر تدارکات، خدمات و … شامل دریافت این پاداش می‌شوند، با این توضیح که به جز کادر فنی و بازیکنان، سایرین نیمی از مبلغ تعیین شده را دریافت می کنند.

این پاداش‌ها با تاخیری چند روزه و پس از کسر مالیات تنها به حساب بازیکنان و اعضای کادر فنی واریز شد و دیگر عواملی که تیم ملی را همراهی کردند همچنان چشم انتظار دریافت آن هستند و با گذشت هر روز امید آنها از این بابت کمتر می‌شود. این موضوع باعث ناراحتی این عوامل شد که با زحمات سنگین و مستمر خود ماه‌ها در کنار تیم ملی حضور داشته و در آماده به میدان رفتن بازیکنان در این بازی‌های دشوار بی تاثیر نبودند.

برخی از بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی با اطلاع یافتن از این موضوع از شرایط دلخور شده و حتی آمادگی خود را در راستای اعتراض، برای باز پس دادن پاداش‌های صعود خود اعلام کرده‌اند که هنوز این موضوع با واکنشی همراه نبوده است.

در جریان مراحل آماده سازی تیم ملی برای حضور در تورنمنت بحرین، تعداد زیادی عوامل در پشت صحنه تیم ملی را همراهی کرده و در رقم خوردن این اتفاق بزرگ نقش مهمی داشتند که شاید این نقش چندان کمتر از بازیکنان و اعضای کادر فنی نبود و این انتظار می‌رفت که در کنار پرداخت این پاداش به بازیکنان و کادر فنی (که البته کاری بسیار پسندیده بود)، دیگر عوامل تدارکاتی و خدماتی که تیم ملی را با جان و دل همراهی کردند هم دیده می‌شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *