دوشنبه , ۴ مرداد ۱۴۰۰

در رشت جوانمردانه بازی کردیم/ حیف است شیراز در لیگ برتر نباشد

به گزارش “ورزش تایمز”، فرشاد پیوس بعد از آنکه هدایت تیم چوکا در لیگ یک را بر عهده گرفت، در ۵ بازی کارش را بدون شکست پیش برد و درست در روزهایی که امیدهای این تیم برای بقا در لیگ یک پررنگ‌تر می‌شد، با شکست خانگی مقابل قشقایی شیراز سقوط آنها به لیگ دسته دوم قطعی شد.

اسماعیل سرهنگیان مدیر تیم قشقایی در گفتگو با “ورزش تایمز” در خصوص پیروزی تیمش مقابل چوکا اظهار داشت: فشار زیادی روی ما نبود و تقریباً قبل از این بازی هم بقای تیم قشقایی در لیگ یک قطعی بود. با این وجود ما جوانمردانه در ورزشگاه سردار جنگل رشت مقابل چوکا بازی کردیم تا هیچ حقی از تیمی ضایع نشود و هر تیمی مستحق بقاست در لیگ یک بماند.

وی اضافه کرد: به سرمربی و بازیکنان قشقایی افتخار می‌کنم در روزی که نیازی به امتیاز بازی نداشتند از جان مایه گذاشتند تا فوتبال پاک را معنا کنند.

مدیر تیم قشقایی بیان داشت: نمی‌خواهم مجموعه فوتبال را ناپاک جلوه دهم اما نمی‌شود گفت ناپاکی و بازی‌های پشت پرده در فوتبال وجود ندارد. هرچقدر هم از لیگ برتر فاصله می‌گیریم دامنه ناپاکی و بازی‌های پشت پرده بیشتر می‌شود. این اتفاقات در لیگ یک نسبت به لیگ برتر بیشتر است و برای همین من به مجموعه تیم قشقایی که در چنین روزهایی فوتبال پاک را به نمایش گذاشتند افتخار می‌کنم.

سرهنگیان با اشاره به مصدومیت دروازه‌بان قشقایی بیان داشت: تیم ما برای پیروزی در این بازی که از نظر ما تشریفاتی اما از نظر تیم حریف حیاتی بود، انگیزه داشت که حتی گودرز داودی دروازه‌بان ما دچار مصدومیت سنگین و ناچار به ترک زمین شد.

وی در ادامه بیان داشت: تنها یک هفته به پایان این فصل لیگ یک باقی است و بازی پایانی برای ما و پارس جنوبی تشریفاتی است، اما باز هم تلاش می‌کنیم در این بازی هم با همه قوا به میدان برویم و به خاطر دل هواداران قشقایی که تعدادشان کم هم نیست، برنده این بازی باشیم تا فصل را با پیروزی به پایان برسانیم و حُسن ختام خوبی در شیراز داشته باشیم.

مدیر قشقایی با اشاره به نزدیک شدن تیم فجر سپاسی به حضور در لیگ برتر بیان داشت: حضور یک نماینده از شیراز در لیگ برتر اتفاق خوبی برای فوتبال است. فجر هم از تیم‌های خوب، قدیمی و سازنده فوتبال است که قطعاً حضورش در لیگ برتر می‌تواند بر جذابیت این مسابقات اضافه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *