سه شنبه , ۵ مرداد ۱۴۰۰

درگیری لفظی مربیان گل گهر با داور/ اعتراض شدید قلعه نویی

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال تراکتور موفق شد با پیروزی مقابل گل گهر سیرجان به سه امتیاز شیرین خانگی دست پیدا کند.

شاگردان فیروز کریمی در چارچوب هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به مصاف گل گهر سیرجان رفتند و با یک گل این تیم را شکست دادند.

تراکتور در نیمه دوم تیم برتر میدان بود و در دقایق پایانی موفق شد توسط محمد عباس‌زاده به گل برتری دست پیدا کند.

سرخ پوشان فوتبال تبریز با این پیروزی شیرین، شمار امتیازات خود را به عدد ۳۹ رساندند و به رده چهارم جدول صعود کردند.

در حالی که داور ۵ دقیقه وقت تلف‌شده اعلام کرده بود گل تراکتور در دقیقه ۹۰ + ۶ به ثمر رسید و این موضوع اعتراض مربیان گل گهر و نیمکت نشینان این تیم را به همراه داشت.

درگیری‌های لفظی بعداز گل تراکتور بین داور بازی و مربیان گل گهر بالا گرفت و رضا کرمانشاهی داور این مسابقه چند کارت زرد به نیمکت نشینان میهمان نشان داد.

پس از این اتفاق یکی از بازیکنان تراکتور روی زمین افتاد که کادر پزشکی مجبور شدند او را با به بیرون از زمین منتقل کنند. همین وقت‌های تلف شده باعث شد تا بازیکنان و نیمکت‌نشینان گل‌گهر بازهم به داوری معترض شوند.

امیر قلعه نویی معتقد بود در دقایق پایانی شوت بازیکن تیمش از خط عبور کرده و داور باید یک گل برای گل گهر می‌گرفت که همین موضوع باعث شد تا قلعه نویی به عملکرد کمک داور این بازی اعتراض شدیدی داشته باشد.

در پایان بازی سعید الهویی مربی گل‌گهر بازیکنان تیمش را از زمین بیرون کرد و اجازه نداد به تیم داوری نزدیک شوند.

این دومین پیروزی تیم تراکتور تبریز با هدایت فیروز کریمی بود. او در سه دیدار گذشته تراکتور دو پیروزی مشابه یک بر صفر مقابل ذوب‌آهن و گل‌گهر کسب کرد و در مصاف با استقلال با نتیجه دو بر یک شکست خورد.

در این دیدار که قضاوت آن به عهده رضا کرمانشاهی بود، سعید صادقی، محمد آقاجانپور و علیرضا آرتا از تیم گل‌گهر با کارت زرد جریمه شدند. همچنین علی‌اصغر عاشوری از تیم گل‌گهر با دریافت دو کارت زرد و در دقیقه ۸۵ بازی از زمین مسابقه اخراج شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *