جمعه , ۱ مرداد ۱۴۰۰

درگیری لفظی مربیان پرسپولیس و گل گهر/تعجب از داوری

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی از ساعت ۱۹:۵۰ امروز میزبان گل گهر سیرجان در ورزشگاه آزادی بود که عملکرد اشکان خورشیدی در قضاوت این دیدار باعث ایجاد حاشیه هایی شد.

* امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان بارها در نیمه اول نسبت به عملکرد تیم داوری اعتراض کرد و از داور چهارم می‌خواست تا صحبت‌هایش را به داور منعکس کند. اعتراضاتی که دستیاران او روی نیمکت گل گهر سیرجان نیز انجام دادند.

* سرمربی گل گهر پس از دریافت گل دوم این تیم از نیمکت‌نشینان خود خواست مشغول گرم کردن شود. قلعه نویی خیلی زود تصمیم به تغییر تاکتیک تیمش با بیرون کشیدن یک مدافع و ورود یک مهاجم گرفت.

* اشکان خورشیدی در اوایل نیمه دوم خطای مهدی شیری را روی بازیکن گل گهر گرفت. این خطا که داخل محوطه جریمه پرسپولیس بود را خورشیدی بیرون از هجده قدم تشخیص داد. اتفاقی که به شدت باعث بروز حاشیه روی نیمکت دو تیم شد.

همین امر باعث اخطار خورشیدی به گل محمدی شد اما سرمربی پرسپولیس به هیچ وجه کوتاه نمی‌آمد و خواستار توضیح داور در قبال این کارت شد. همچنین قلعه نویی و دستیارانش در گل گهر نیز اعتقاد به پنالتی داشتند که خورشیدی با آنها هم عقیده نبود.

* کریم باقری مربی پرسپولیس پس از افزایش تنش‌ها خواستار آرام کردم نیمکت تیمش و در رأس انها گل محمدی را داشت که این اتفاق نیز افتاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *