چهارشنبه , ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

درویش: کمیته داوران برای بازی‌های سایپا «ویدئو چک» بگذارد!


به گزارش “ورزش تایمز”، رضا درویش درباره عملکرد داوری در بازی سایپا مقابل سیاه جامگان گفت: بازیکن ما در یک صحنه با بازیکن حریف «تنه به تنه» شد ولی داور خیلی راحت کارت دوم را به او نشان داد. ما قبول داریم که این صحنه خطا بود ولی داوران نباید به هر صحنه ای برای بازیکنی که یک کارت دارد، کارت دوم را نشان بدهند. اگر این صحنه کارت داشت پس چرا داور به بازیکن حریف که روی آرش رضاوند تکل زد کارت نداد؟ این صحنه که کارت قرمز مستقیم داشت.

وی افزود: یکی از بازیکنان سیاه جامگان دو بار در عرض یک دقیقه به عمد روی مهدی ترابی خطا کرد. آیا نباید حتی یک کارت زرد بگیرد؟ اگر داور به یک «تنه فنی» کارت می دهد چطور به این صحنه ها کارت نمی دهد؟ داور حتی در یک صحنه نزدیک به نقطه کرنر توپی که برای ما بود را به سود حریف اعلام کرد.

مدیرعامل باشگاه سایپا خاطرنشان کرد: ما به کمیته داوران پیشنهاد می دهیم که حاضریم با هزینه خودمان در مسابقات سایپا از ویدئو چک استفاده شود. مگر ویدئو چک همه جای دنیا نیست؟ ما هم حاضریم در مسابقاتمان به خاطر اشتباهات داوران که همیشه به ضرر سایپا است، از این تکنولوژی استفاده کنیم.

درویش با اشاره به اخراج علی دایی و بهزاد غلامپور در این مسابقه، گفت: داور فقط مانده بود مرا اخراج کند. شاید چون فاصله من از زمین زیاد بود این کار را نکرد!

وی همچنین در خصوص وضعیت سربازی مهدی ترابی و احتمال جدایی این بازیکن از سایپا به رادیو جوان گفت: اگر بازیکنی سرباز بشود که باید برای گذراندن دوران خدمت خود از تیم برود ولی مثل محمدرضا اخباری به سایپا بر می گردد. البته الان صحبتی از جدایی ترابی و خدمت سربازی او نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *