سه شنبه , ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

دربی اصفهان خیلی مهم است/ برد خوبی مقابل پارس جم کسب کردیم

به گزارش “ورزش تایمز”، علیرضا منصوریان دوشنبه‌شب در نشست خبری پایان دیدار پارس جنوبی جم و ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: در همه مسابقات سعی می‌کنیم که بازی جوانمردانه را رعایت کنیم و امروز برای کمالوند سوءتفاهم پیش آمد. به بازی جوانمردانه اعتقاد داریم و از همه بازیکنان انتظار داریم که رعایت کنند.

وی اضافه کرد: اگر بازیکن ما در این مسابقه بعد از مصدومیت بازیکن توپ را گل کرده بود، توپ را برمی‌داشتیم و وارد دروازه خودمان می‌کردیم تا بازی جوانمردانه را رعایت کرده باشیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با بیان اینکه اعتقاد ندارم پارس جم با تیم دوم خود وارد مسابقه شده است، افزود: این تیم از همه بازیکنان خود بهره می‌گیرد و این بازیکنان بسیار خوب بودند. پارس جم به انرژی تیم خود برای بازی مقابل تراکتور اضافه کرد.

وی با بیان اینکه همه بازیکنان را باید استفاده کنیم، ادامه داد: یک هدف‌گذاری اولیه کرده بودیم این مسابقه را که باید از فاصله عبور کنیم. این برد برای ما خیلی مهم تا در چرخه جام حذفی بمانیم.

منصوریان با بیان اینکه دربی اصفهان برای ما خیلی مهم است، افزود: سپاهان تیم بسیار خوبی است و این بازی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و در اصفهان هم نگاه ویژه‌ای به این مسابقه وجود دارد.

وی بیان کرد: امیدوارم برای فصل آینده که به جم سفر می‌کنیم، اینجا هتل هم باشد تا از حضور در جم بیشتر لذت ببریم. میزبانی فوق‌العاده خوب بود. خدا را شاکریم که به خاطر فوتبال، هموطنان‌مان را در چهارگوشه کشور ببینیم.

این مسابقه با نتیجه دو بر یک به سود تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان پایان یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *