دوشنبه , ۲۷ اسفند ۱۳۹۷

درباره تمدید قرارداد کی‌روش از رئیس فدراسیون سئوال کنید

درباره تمدید قرارداد کی‌روش از رئیس فدراسیون سئوال کنید

کاظم طالقانی در گفتگو با “ورزش تایمز”، درباره وضعیت نیمکت تیم ملی فوتبال ایران بعد از جام جهانی گفت: باید در اینباره از آقای تاج سئوال کنید ولی ما دنبال این هستیم تا از آقای کی روش برای جام ملتهای آسیا استفاده کنیم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تصمیمی برای تمدید بلند مدت قرارداد کی روش بعد از جام جهانی گرفته است یا خیر؟ تاکید کرد: هنوز صحبتی نشده است. اینکه قرارداد به چه شکل و چه زمانی تمدید می شود بستگی به نظر آقای تاج دارد و شما باید از ایشان سئوال کنید.

عضو هیات رئیس فدراسیون فوتبال درباره دیدار با ترکیه و شکست تیم ملی در این مسابقه تدارکاتی، یادآور شد: به نظرم ایران بازی قابل قبولی ارائه داد و امیدوارکننده ظاهر شد. مطمئنا شرایط بهتر از این می شود. بازی های تدارکاتی برای شناسایی نقاط ضعف است تا بتوانیم مشکلات را حل کنیم. کی روش از مربیان با دانش و با فهم فوتبال است و برنامه ریزی خاص خودش را دارد.

طالقانی در خصوص لغو بازی تدارکاتی ایران و یونان، تصریح کرد: من اطلاع دقیقی ندارم. تا جایی که می دانم این بازی برنامه ریزی شده بود!

وی در پایان درباره نامه نمایندگان مجلس به وزیر ورزش برای تغییر لیست تیم ملی قبل از جام جهانی هم گفت: باید مسائل فنی را بر عهده سرمربی تیم ملی بگذاریم. باید به سرمربی تیم ملی اعتماد کنیم و اجازه بدهیم خودش تصمیم بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *