سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

داور ضربه بدی به ذوب آهن زد/ حق ما شکست نبود

داور ضربه بدی به ذوب آهن زد/ حق ما شکست نبود

به گزارش “ورزش تایمز” قاسم حدادی فر پس از شکست ۳ بر یک تیمش برابراستقلال تهران در ورزشگاه آزادی گفت: بازی تماشاگر پسند و جذابی بود. فکر می کنم کسانی که این بازی را تماشا کردند از دیدن آن لذت بردند.

وی تاکید کرد: متاسفانه بازی را واگذار کردیم اگر چه حق ما باخت نبود و باید ما به جای استقلال به دور بعد صعود می کردم. البته من به مجموعه استقلال هم تبریک می گویم و امیدوارم این تیم بتواند در مراحل بعدی لیگ قهرمانان موفق باشد.

هافبک ذوب آهن اصفهان در خصوص عملکرد داور این دیدار هم گفت: او قضاوت بسیار ضعیفی داشت و اعتقاد دارم بازی از دستش خارج شده بود و یکی از دلایل شکست ما قضاوت غیرحرفه ای او بود.

حدادی فر در پاسخ به این سئوال که آیا اعلام اسامی تیم ملی تاثیری در روند کار تیمی شما مقابل استقلال داشت یا خیر گفت: بی تاثیر نبود البته کی روش این روزها رئیس فوتبال ایران است و هر چه او بگوید باید انجام شود اگر چه می دانم صحبت های من بعدا مشکل ساز خواهد شد اما باید بپذیریم که او این روزها همه کاره فوتبال ایران است.

وی در خصوص توهین برخی هواداران به امیر قلعه نویی گفت: کار پسندیده ای انجام نشد. او زحمات زیادی برای فوتبال ایران کشیده تا تیمش موفق باشد.

حدادی فر در پایان خاطرنشان کرد: شرمنده هواداران شدیم و امیدوارم بتوانیم در آینده جبران کرده و همانند نیم فصل دوم که بازیهای خوبی انجام داده ایم موفق باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *