سه شنبه , ۵ مرداد ۱۴۰۰

داوری در تمامی بازی‌ها علیه تیم قلعه نویی است

به گزارش “ورزش تایمز”، سعید الهویی شامگاه شنبه بعداز شکست تیمش برابر تراکتور در تبریز گفت: بازی سخت و فشرده‌ای بود ولی ما بهتر از حریف کار کردیم. از موقعیت‌های متعدد خود نیز استفاده نکردیم.

وی با بیان اینکه دوستان رسانه‌ای اشتباهات داوری علیه گل گهر را بررسی کنند، گفت: امروز متوجه شدیم که گل گهر با سرمربی گری امیر قلعه نویی همیشه در بازی‌ها ۱۱ در برابر ۱۴ بازی می‌کند و داوران نیز تلاش می‌کنند این تیم نتیجه نگیرد.

مربی گل گهر با انتقاد از عملکرد داور امروز دیدار تیمش برابر تراکتور افزود: ما که در بازی دور رفت برابر تراکتور هم نفهمیدیم که چرا اشکان خورشیدی گل ما را نگرفت و تا امروز که رضا کرمانشاهی تمامی اشتباهات ریز و درشت را علیه ما سوت زد. از اخراج آشوری و ادبیات زشت و تایم اضافه گرفتن و دروغ گفتن همگی عملکرد امروز داور بود.

وی افزود: داور به دنبال توجیه اشتباهات خود بود، وقتی از او در خصوص تایم اضافه گرفتن سوال پرسیدیم پاسخ دادند که تراکتور سه تعویض داشته در حالی که تراکتور فقط یک تعویض داشت. داوری در تمامی بازی‌ها علیه تیم قلعه نویی است.

الهویی افزود: به تراکتور بابت این پیروزی تبریک می گویم ولی حق ما را در بازی برابر استقلال، پرسپولیس و پدیده نیز خوردند و همین کار را داوران کردند. به کمیته داوران می گویم بنده را نیز محروم کنید تا در بازی بعدی گل گهر بدون کادر فنی به زمین بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *