دوشنبه , ۱۰ آذر ۱۳۹۹

خیلی‌ از مدیران فوتبال ایران مثل سرپرست باشگاه پرسپولیس هستند!

محمد نوری در گفتگو با “ورزش تایمز” اظهار داشت: شرایط استقلال هنوز تغییر خاصی نکرده و همانطور که می‌بینیم پنجره‌ها بسته است و هر چقدر هم که بازیکن خریداری شود تاثیری ندارد چون قابل استفاده نیستند.

وی اضافه کرد: تاکنون هر وعده‌ای از هیات مدیره شنیدیم محقق نشده. اشاره مستقیم من به بازگشت میلیچ، تمدید قرارداد علی کریمی، پرداخت بدهی به شفر و باز شدن پنجره نقل و انتقالات است.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمی‌شود و تا زمانی که فیفا اعلام نکرده پنجره استقلال باز است، ما نمی‌توانیم به وعده‌ها دل خوش باشیم. از نظر من شرایط استقلال شباهتی به آرامش ندارد. وقتی هنوز پنجره‌های نقل و انتقالات بسته است و تکلیف سه تا از بهترین بازیکنان مشخص نیست، شرایط عادی نیست.

مدافع تیم فوتبال استقلال در دهه هشتاد در ادامه با اشاره به وضعیت رسول پناه و فایل صوتی و تصویری که از وی در فضای مجازی منتشر شد بیان داشت: این حکایت خیلی از مدیران ورزشی ماست که در فوتبال حضور دارند. مگر فکر می‌کنید سایر مدیران چطور هستند؟ خیلی از مدیران ما افکار و رفتاری مثل رسول پناه دارند با این تفاوت که فایل صوتی و تصویری شان منتشر نشده است. اگه قرار باشد ماهیت همه فاش شود، شک نداشته باشید که بسیاری از مدیران باید مثل مدیر سابق پرسپولیس استعفا بدهند و بروند سراغ کاری که بلد هستند و در آن تخصص دارند.

بازیکن پیشین آبی پوشان تاکید کرد: متاسفانه در جامعه مردم دو دسته‌اند. اگر سن شان جوان باشد فکر می‌کنند بهترین فوتبالیست هستند و حق شان خورده شده و اگر پا به سن گذاشته باشند فکر می‌کنند متخصص فوتبال هستند و حق شان مدیریت در باشگاه است. برای همین است که چنین شرایط حادی بر فوتبال ما حاکم شده است.

وی بیان داشت: شما کمتر هوادار فوتبالی را می‌بینید که از شرایط تیمش رضایت داشته باشد. از استقلال و پرسپولیس گرفته تا تیم ملی و غیره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *