پنجشنبه , ۹ بهمن ۱۳۹۹

خیلیها دوست نداشتند به فینال صعود کنیم/ پرسپولیس شرف خود را گذاشت

به گزارش “ورزش تایمز”، یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از بازی پرسپولیس و النصر عربستان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا که با صعود سرخپوشان به فینال همراه شد، گفت: بازی سخت و نفس گیری بود. زیاد نمی خواهم درباره بازی صحبت کنم چون می خواهم از خیلی ها تشکر کنم. از تمام هواداران که همیشه ما را حمایت کردند. از مادران ایران زمین بخصوص مادر عیسی آل کثیر که دوست داشت فرزندش را در این بازی ببیند.

سرمربی پرسپولیس که صحبت هایش را با بغض ادامه می‌داد تاکید کرد: به همه بازیکنانم پیروزی بزرگ امروز را تبریک می گویم. آنها با وجود تمام مشکلاتی که داشتند دویدند و جنگیدند. آنها شرف خود را گذاشتند و از حیثیت مردم ایران دفاع کردند.

گل محمدی تصریح کرد: بازیکنان پرسپولیس آبروداری کردند. فقط دوست دارم از همه تشکر کنم. از همه کسانی که دلشان با این تیم بود و دوست داشتند پرسپولیس به فینال برسد. البته خیلی ها هم بودند که دوست نداشتند به فینال برویم اما جواب محکمی به آنها دادیم. انشاءالله بتوانیم در فینال هم قهرمان شویم.

یحیی در پاسخ  به اینکه چطور توانستید روحیه تیمی را پس از محرومیت آل کثیر و اخراج احسان پهلوان حفط کنید؟ گفت: ما باور داشتیم و این روحیه را در تیم می دیدم. محرومیت آل کثیر انگیزه ما را دو چندان کرد. با وجود سختی هایی که داشتیم مقابل تیمی که فوتبال قوی داشت خوب بازی کردیم.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: مشکلاتمان قبل از حضور در قطر و سپس مصدومیت هایی که داشتیم باعث نشد انگیزه بازیکنان کاهش پیدا کند. این موضوع برای شاد کردن دل هواداران بود. آنها باعث خوشحالی مردم ایران و همه پرسپولیسی ها شدند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر درباره محرومیت عیسی آل کثیر یادآور شد: من هیچ کامنتی بعد از محرومیت او ندادم. الان می گویم وقتی در جلسه فنی بودم به من گفتند عیسی محروم است. شوک عجیبی بود. این جریمه سنگین واقعا شایسته آل کثیر نیست. او چنین خوشحالی را قبلا از چندسال پیش انجام می داد و در لیگ ایران سابقه داشت

یحیی گل محمدی تصریح کرد: بازی های لیگ قهرمانان امسال، اولین بازی های آل کثیر در عرصه بین الملل است و تجربه ای در این زمینه نداشت. باید به این رای اعتراض کرد تا آن را عوض کنند. نمی شود به راحتی با آینده یک جوان فوتبالیست بازی کرد. از همین شوک هم در جهت ایجاد انگیزه بیشتر استفاده کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *