چهارشنبه , ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

خوشحالم در شروع سال ۹۸ این گل را خوردم!

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سایپا از ساعت ۱۹ امروز شنبه در هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که نیمه اول این دیدار با تساوی یک به یک به پایان رسید. معین عباسیان (۴) برای سایپا گل زد. بشار رسن (۳۲) برای پرسپولیس گل زد.

علیرضا بیرانوند پس از این بازی گفت: در ابتدای بازی یک گل غیرمنتظره را دریافت کردیم البته من خوشحالم که در شروع سال ۹۸، چنین گلی را از حریف دریافت کردم و حالا تجربه بیشتری دریافت کردم تا بهتر از دروازه‌ام حراست کنم.

وی تأکید کرد: بعد از گلی که از سایپا خوردیم، خیلی زود به خودمان آمدیم و توانستیم سه بار دیگر دروازه حریف را باز کنیم و طبیعی بود که بازیکنان سایپا برای جبران شکست، فشار زیادتری بر روی دروازه ما بیاورند، آنها توانستند از این حربه استفاده کرده و یک گل دیگر را به ما بزنند ولی در مجموع بازی را با پیروزی به پایان رسانده و به سه امتیاز حساس دست پیدا کنیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که راه قهرمانی شما هموار شده است یا خیر؟ گفت: ما پنج فینال دیگر پیش‌رو داریم که باید همه آنها را با موفقیت به پایان رسانده تا به قهرمانی برسیم زیرا تیم‌های دیگر همانند استقلال، تراکتور و سپاهان منتظر لغزش ما هستند تا از لحاظ امتیازی، به ما رسیده و اجازه ندهند ما قهرمان شویم.

بیرانوند ضمن تشکر از تیم فوتبال استقلال افزود: از آبی‌پوشان تهرانی هم تشکر می‌کنم که سپاهان را شکست دادند و تا حدودی راه قهرمانی را ما هموار کردند اما ما دچار غرور نخواهیم شد زیرا می‌دانیم بازی‌های سختی در پیش داریم.

وی تصریح کرد: یکی از سخت‌ترین بازی‌هایی که به آن اشاره نشد، بازی با ماشین‌سازی است که دیدار بسیار سختی برای ما خواهد بود و باید این تیم خوب و سختکوش را شکست دهیم.

بیرانوند در ادامه خاطرنشان کرد: هنوز راه زیادی تا قهرمانی باقی مانده و نباید فکر کنیم با این برد، جام را بالای سر خواهیم برد.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه در این چند روز کمک‌های زیادی به سیل‌زدگان شهر خود کرده است، گفت: این وظیفه من بود که چنین کاری انجام دهم، از اینکه مردم به من اعتماد کرده و اجازه دادند کمک‌های آنها را به استان لرستان ببرم، خوشحال هستم و مطمئن باشید تا آنجا که در توان دارم، این کار را انجام خواهم داد تا مردم سیل‌زده لرستان به آرامش واقعی برسند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از هوادارانی هم که امروز به ورزشگاه آمدند، تشکر می‌کنم و مطمئن هستم در بازی‌های آینده ما را تنها نخواهند گذاشت تا در پایان فصل با یکدیگر جشن قهرمانی بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *