شنبه , ۱۸ مرداد ۱۳۹۹

خلیل زاده دروغ می گوید/امیدوارم یک روز بازهم سرمربی استقلال شوم

به گزارش “ورزش تایمز”، آندره استراماچونی پس از فسخ یکطرفه قرارداد خود با باشگاه استقلال تهران و ترک ایران، درباره تصمیمش گفت: من چند ماه رفتارها را می دیدم. اتفاقاتی می افتاد که من را مجاب به این تصمیم گیری کرد. خیلی سعی کردم این مشکلات را برطرف کنم اما مدیران استقلال توجهی نکردند.

سرمربی ایتالیایی استقلال تهران درباره صحبت های خلیل زاده که گفته است این مربی به دلیل پیشنهاد از تیم های حاشیه خلیج فارس تصمیم به ترک ایران گرفت؛ تاکید کرد: ابن حرف دروغی است که آقای خلیل زاده می زند. من هیچ پیشنهادی نداشته و ندارم. در طول این مدت رئیس هیات مدیره استقلال را ندیدم و اصلا او را نمی شناسم. این دروغ بزرگی است که پشت سر من گفته است. این توهین به من و شخصیت هواداران استقلال است.

وی درباره اینکه آبا تساوی دو – دو امروز استقلال مقابل پیکان را تماشا کرده است گفت: بله دیدم! هرگز چنین سختی را برای دیدن یک مسابقه فوتبال تحمل نکرده بودم. بازیکنان استقلال فوق العاده اند. آنها همه کار کردند. این تیم بدون من یا با من باز هم نتیجه می گیرد. چون بازیکنان فوق العاده و شحصیت بزرگی دارد. در طول این مدت تمام دنیا دیدند که استقلال صاحب چه پتانسیل بزرگی است.

استراماچونی ادامه داد: پس از پایان بازی با بعضی از بازیکنان صحبت کردم. هواداران باید بدانند آنها بازیکنان خیلی بزرگی هستند. من افتخار می کنم با این تیم بودم و هستم. همیشه کنار بازیکنانم می ایستم که اینقدر تلاش کردند.

وی افزود: واقعا متاسفم که تصویر درستی از ایران در جهان وجود ندارد. من خیلی خوشحالم که در ایران بودم. مردم ایران بسیار مهربان و عزیز هستند.

استراماچونی درباره اینکه آیا احتمال دارد دوباره روی نیمکت استقلال بنشیند پاسخ داد: من مطمئن هستم استقلال نتیجه می گیرد. من همیشه به این تیم حس داشته و دارم. امیدوارم روزی دوباره بتوانم در ایران و در استقلال تهران مربیگری کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *